در یکی از دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گل گهر پذیرای مس کرمان خواهد بود.؛ تیمی که با رضا مهاجری برای صعود به لیگ برتر تلاش می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

این تیم در تعطیلات زمستانی دو بازیکن جدید به ترکیب اضافه کرده که به نظر می رسد رضا مهاجری از آنها در بازی امروز بهره ببرد تا محمد علینژاد و حمید گلزاری با فضای بازی در مس آشنا شده و هم چنین به هماهنگی لازم با دیگر بازیکنان مس دست پیدا کنند.

90

محمد علی نژاد از آلومینیوم اراک اولین خرید زمستانی مس بود؛ او به همراه آلومینیوم اراک به لیگ برتر صعود کرد.

محمد علی نژاد بازیکنی است که از تیم آلومینیوم اراک به مس کرمان ملحق شده؛ او در بازی های دور رفت لیگ برتر بیشتر در پست غیر تخصصی پلی میکر به میدان می رفته اما حضور اندکش در ترکیب این تیم موجب شد تا راهی کرمان شود و پیراهن تیم مس را برتن کند. با اینکه باشگاه صنعت نفت آبادان هم برای خرید او درخواست داده بود. محمد علی نژاد در لیگ یک در پست مدافع و وینگر راست بازی کرد و با ثبت 3 گل و خلق 7 موقعیت گل تاثیر بسزایی در صعود آلومینیوم اراک به لیگ یک داشت و حالا می خواهد این تجربه را در مس کرمان تکرار کند.

91

حمید گلزاری از تیم سایپا دیگر خرید مهم مس به شمار می رود. او دوبار با تیم های کرمانی به لیگ برتر صعود کرده است.

حمید گلزاری اما در تیم سایپا بوده و خیلی شانس حضور در ترکیب ثابت این تیم را پیدا نکرد. حمید گلزاری که در میانه ی میدان بازی می کند تا اکنون دو بار با تیم های کرمانی به لیگ برتر صعود کرده و می خواهد در صعود به لیگ برتر هت تریک کند. مس در آخرین بازی لیگ یک در خانه به تیم استقلال خوزستان یک بر صفر باخت و هم اکنون با 29 امتیاز و دو امتیاز اختلاف نسبت به تیم صدرنشین تیم سوم جدول بحساب می آید. رضا مهاجری پیش تر گفته بود در بازی های جام حذفی سعی می کند بیشتر به نفراتی میدان دهد که کمتر در ترکیب ثابت تیم به میدان آمدند اما به نظر می رسد در بازی امروز از دو بازیکن جدید مس رونمایی خواهد کرد تا آنها به هماهنگی های لازم به دیگر بازیکنان تیم دست پیدا کنند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.