مهاجم پیکان می گوید اگر محمد دانشگر نبود حملات پیکان منجر به گل های بیشتری می شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پیکان امروز  در یک بازی جذاب دو بر یک بازی را به استقلال واگذار کرد و حذف زودهنگامی از رقابت‌های جام حذفی داشت. ابراهیم صالحی مهاجم پیکان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: بازی خوبی کردیم ولی به هر حال استقلال هم نمایش خوبی ارائه داد و جا دارد این را بگویم که محمد دانشگر علاوه بر گلی که به ثمر رساند جلوی اکثر حملات ما را گرفت و هر جور توانست جلوی توپ ها ایستاد و‌مطمئنم اگر محمد دانشگر نبود می توانستیم بازی را برگردانیم.

به استقلال تبریک می‌گویم و انشاالله که در ادامه راه موفق باشند. خیلی دوست داشتیم بازی را ببریم ولی شانس با استقلالی ها بود. آقای مجیدی تازه به استقلال آمده و  استقلال از نظر  انگیزشی متحول شده است.

او در این باره ادامه داد: خط دفاع استقلال به خصوص محمد دانشگر عالی کار کرد و دانشگر به معنای واقعی ما را اذیت کرد. شاید برایتان جالب باشد این را بگویم که ما دو مهاجم بودیم و بین ما بحث بود که کدام یک سمت دانشگر نرویم.

بازیکن پیکان در مورد قضاوت داور و صحکه بحث برانگیز پنالتی عنوان کرد: در محوطه جریمه دیاباته و قایدی به من گفتند پنالتی نبوده است و اگر این مسئله اتفاق می‌افتاد ما به راحتی به استقلال نمی باختیم.

صالحی در مورد دیدار با ذوب آهن در هفته هجدهم لیگ افزود: از شانس مان در این سه، چهار هفته به هر تیمی بر خوریم تغییر داشته و همه هم با انگیزه شدند. در جام حذفی هم که قرعه ما در بازی اول به استقلال  خورد و به نوعی بدشانسی آوردیم. انشاالله بتوانیم در هفته آینده ذوب آهن را شکست دهیم و چند  پله جایگاهمان را در جدول بهتر کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.