در شرایطی که بسیار تصور می‌کردند که با ورود مهدی ترابی، امید عالیشاه از ترکیب خارج خواهد شد اما درخشش این بازیکن، کنار گذاشتن او را سخت کرده است.

پرسپولیس

به گزارش فرتاک ورزشی؛  دو بازی نخست سرخپوشان در نیم فصل دوم در حالی سپری شدند که امید عالیشاه هافبک-مهاجم فیکس پرسپولیس بود و در این دو بازی سمت چپ خط میانی با تغییر مواجه شد و یک بازی احسان پهلوان و یک بازی هم مهدی ترابی در این قسمت به میدان رفتند.

این در حالی است که شاید کمتر کسی تصور می‌کرد امید عالیشاه بتواند چند هفته پیاپی نظر کادرفنی را جلب کند و در ترکیب اصلی به میدان برود اما این اتفاق رخ داده و او در پست های مختلف فیکس شده است. عالیشاه که پیش‌تر اغلب به عنوان هافبک چپ بازی می‌کرد، این بار توانست خود را به عنوان مهاجم در کنار وحید امیری به ترکیب تحمیل کند و در بازی جام حذفی نیز در پست هافبک راست درخششی کم نظیر را به نمایش گذاشت.

او که حالا آقای گل تیم پرسپولیس محسوب می‌شود، یکی از بازیکنان باتجربه پرسپولیس نیز هست که شاید یحیی گل‌محمدی نتواند به این سادگی ها نیمکت نشینش کند چرا که تاثیرش در روند مثبت پرسپولیس غیرقابل انکار است. با این حال حضور سیامک نعمتی، مهدی ترابی، احسان پهلوان، وحید امیری و... سبب شده تا ترافیک شدیدی در این پست به وجود بیاید.

نکته جالب این که پرسپولیسی ها پس از محرومیت آل کثیر، جدایی رسن و افت عبدی، نگرانی زیادی بابت خط حمله خود داشتند اما درخشش مثلث امیری، نعمتی و عالیشاه سبب شد تا این نگرانی رفع شود و حالا باید دید در نیم فصل دوم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.