با اینکه نساجی در جام حذفی مقابل‌ سایپا به برتری رسید و به مرحله بعدی صعود کرد، ولی این تیم هدفش بقا در لیگ برتر است و برای ماندن مبارزه می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نساجی قائمشهر سومین کادر فنی این فصل را هم تجربه کرد تا هت تریک‌اش را کامل کند. تیم دوست داشتنی و پرهوادار نساجی، فصل پر دردسر و پر حواشی را سپری کرده که باعث شده در قعر جدول قرار گیرد و برای بقا تلاش کند‌. شاید خیلی برای تیم پرطرفدار فوتبال خیز یک استان چندان جالب نباشد که نماینداش در لیگ برتر این همه مشکلات داشته باشد و برای سقوط نکردن دست و پا بزند. تیمی که از پشتوانه قوی به نام هوادار برخوردار باشد ولی حمایت مالی نشود و کارش به جایی برسد که در یک فصل بیش از نیمی از بازیکنانش تیم را ترک کنند و باشگاه‌ هم نتواند نفرات جایگزین را جذب کند.

photo_2021-03-14_12-55-43

 در حال حاضر قرمز پوشان مازندرانی سال سختی را سپری می کنند که تنها امیدشان برای بقا در لیگ است، نه قهرمانی در جام حذفی که تیم هایی مثل نساجی باید از تمرکز روی آن پرهیز کنند و هدف شان معطوف لیگ باشد تا سطح اول مسابقات را از دست ندهند.  با این حال فعلا با آمدن ساکت الهامی، نساجی جان تازه ای گرفته و اگر این تیم بتواند جسورانه تر فوتبال بازی کند و راحت گل نخورد؛  قطعا از انتهای جدول جدا خواهد شد. در شروع کادر فنی جدبد؛ قرعه برای شاگردان ساکت الهامی اینگونه است که در دو بازی آتی باید مقابل تیم‌های قرار بگیرند که بازی های شش امتیازی محسوب می شوند. آنها در ابتدا، بازی مجدد با سایپا را انجام می دهند و در ادامه با نفت مسجد سلیمان که این تیم‌ها نیز برای بقا می جنگند و شرایط چندان مناسبی در جدول ندارند. نساجی اگر از این دو مسابقه که هر کدام حکم شش امتیاز را دارد، حداکثر امتیازت را کسب کند، امیدوارتر می شود. سابقه نشان‌ داده که هرچقدر به پایان رقابت‌ ها نزدیک تر می شویم، لیگ سخت تر می شود و نساجی هم باید مقابل تیم هایی قرار بگیر که برای قهرمانی و کسب سهمیه تلاش‌ می کنند و به راحتی امتیاز نمی دهند.

photo_2021-03-14_12-55-49

به قلم علی مسعودی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.