استقلال در بازی خارج از خانه امروز میهمان تیم ماشین سازی تبریز است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

از سری رقابت‌های هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال تیم استقلال از ساعت ۱۶ امروز میهمان تیم ماشین سازی تبریز خواهد بود. تیم ماشین سازی در شرایط سختی وارد این بازی می‌شود. دو روز مانده به برپایی این رقابت مهدی پاشازاده از سمتش استعفا کرد و مجددا هدایت این تیم به سعید اخباری رسید.

ماشین سازی قعرجدولی آخرین حریف استقلال در سال جاری خواهد بود و آبی پوشان امیدوارند با کسب سه امتیاز این بازی بتوانند در کورس بالانشینان جدول همچنان حضور داشته باشند.

استقلال برای این بازی تمام بازیکنانش را در اختیار ندارد و با وجود اینکه مصدومیتی وجود ندارد اما فرشید باقری، محمد دانشگر و شیخ دیاباته آبی‌ها همراهی نخواهند کرد. همینطور هروویه میلیچ که به تازگی در تمرینات شرکت کرده و آمادگی لازم را نداشته از لیست این بازی به دلایل فنی خط خورده است.

مجیدی برای بازی هفته هفدهم مقابل فولاد از رشید مظاهری، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد نادری، وریا غفوری، احمد موسوی، مسعود ریگی، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته و مهدی قایدی به عنوان بازیکنان حاضر در ترکیب اصلی استفاده کرد و در بازی با پیکان هم این ترکیب راهی میدان شد.

برای بازی امروز به نظر می‌رسید تغییر فراوانی در ترکیب شاهد نخواهیم بود و استقلال به جای سه مهاجم و سه هافبک با دو مهاجم و چهار هافبک به میدان خواهد رفت؛ به این صورت که با غیبت دیاباته، مهدی مهدی پور به خط میانی اضافه خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.