دروازه‌بان پرسپولیس در آخرین بازی سال توانست نمایش موثری در جریان برتری تیمش داشته باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس در حالی موفق به کسب پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان شد که پس از ۹ مسابقه پیاپی، دروازه‌اش در جریان بازی باز شد و غافلگیری شاگردان یحیی گل‌محمدی در لحظات ابتدایی نیمه دوم روی توپ ارسالی از کرنر گل تساوی نفت را به همراه داشت.

حامد لک آخرین بار در لحظات پایانی دیدار مقابل ماشین‌سازی از روی نقطه پنالتی دروازه‌اش باز شد، اما پس از آن مسابقه در ۶ دیدار پیاپی هیچ گلی دریافت نکرد و نقش موثری در روند امتیازگیری تیمش داشت، اما امروز هم با وجود دریافت گل مقابل نفت مسجدسلیمان، باز هم توانست موثر کار کند.

شماره ۸۱ پرسپولیس که در ۱۶ مسابقه قبلی لیگ برتر ۱۰ کلین‌شیت داشت، امشب هم مقابل نفت مسجدسلیمان تلاش زیادی در جریان پیروزی تیمش انجام داد و در دقیقه ۲۵ که بازی بدون گل در جریان بود، ضربه ایستگاهی خطرناک محمد بلبلی را از زیر طاق دروازه بیرون کشید و در ثانیه‌های پایانی هم شوت محکم مهاجم نفتی‌ها را با شیرجه بلند برگشت داد و اجازه نداد برتری تیمش از دست برود.

حامد لک با دو مهار موقعیت جدی نفت مسجدسلیمان، چهار خروج موفق، چهار بازیابی، دقت پاس ۹۵ درصدی و یک بار گرفتن خطا، هفدهمین بازی لیگ برتری همراه با پرسپولیس را با پیروزی پشت سر گذاشت تا تیمش همچنان به‌عنوان یک مدعی اصلی قهرمانی معرفی شود.

پس از پایان مسابقه خریدهای جدید پرسپولیس ازجمله مهدی ترابی و فرشاد فرجی به سمت حامد لک رفتند و برتری در آخرین بازی سال را به یکدیگر تبریک گفتند

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.