ستاره جوان استقلال در برابر ماشین سازی تبریز هر کاری خواست انجام داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی قایدی ستاره جوان استقلال اگرچه هنوز نتوانسته است درخشش سال قبل را برای آبی‌پوشان از خود به نمایش بگذارد اما او بازیکنی لحظه‌ای است که در برخی از بازی‌ها به خصوص در بازی با پرسپولیس اوج هنرنمایی او را شاهد بودیم که توانست در لحظات پایانی با بهم ریختن خط دفاعی سرخ پوشان گل مساوی را به ثمر برساند و در نهایت این بازی با تساوی به پایان برسد و استقلال در بازی فوق العاده حساس با رقیب دیرینه خود با شکست از میدان خارج نشود.

اما مهدی در آخرین بازی استقلال در سال 99 مقابل ماشین‌سازی همه کار کرد و شاید اگر اشکان خورشیدی قدری دقت به خرج می‌داد، باشوی کوچک می‌توانست روی سومین گل احتمالی استقلال نیز نقش اصلی را ایفا کند.

او در نیمه نخست با یک کرنر ارسالی به روی دروازه، پایه‌گذار گل محمد نادری بود. دقایقی بعد نیز با فراری دیدنی، مطهری را با دروازه خالی مواجه کرد و او کاری جز گل کردن پاس زیبای قایدی نمی‌توانست انجام دهد.

مهدی قایدی که فصل گذشته عنوان بهترین پاسور لیگ را به خود اختصاص داد، حالا نیز در صدر آقای پاس گل‌ها ایستاده است؛ جوان ۲۱ ساله‌ای که جا برای پیشرفت دارد و می‌تواند یکی از ستاره‌های آینده فوتبال ایران باشد. دو پاس گل و ارسال ۳ پاس کلیدی، برای حضور مهدی قایدی در ترکیب منتخب هفته کافی‌ست، حتی اگر او در امر گلزنی ناکام بوده باشد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.