هافبک نفت مسجد سلیمان چندین بار در تقابل با بازیکنان پرسپولیس موفق بود اما در نهایت تیمش با دریافت دو گل بازی را واگذار کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نیما انتظاری می گوید قبل از بازی با پرسپولیس با عموی خود سهراب انتظاری، بازیکن سابق سرخ پوشان صحبت هایی را انجام داده است که در زیر می خوانید:

 

اگر زرنگ تر بودیم مساوی را از پرسپولیس می گرفتیم

بازی با پرسپولیس برای ما  بازی بدی نبود. درست است که چند نفر از بچه‌های ما تجربه بازی در استادیوم آزادی را نداشتند اما  ما سعی کردیم نیمه اول را کنترل کنیم و نیمه دوم بیشتر پیشروی کنیم ولی روی غافلگیری گل خوردیم. نیمه دوم تیم ما بالاتر آمد و توانستیم گل مساوی را بزنیم. بی‌شک پرسپولیس یکی از بهترین تیم‌های ایران است و تیم با کیفیتی دارد ولی اگر ما کمی زرنگ تر بودیم به خصوص در نیمه دوم که جسورانه تر بازی کردیم می‌توانستیم حداقل یک مساوی را بگیریم اما نفرات پرسپولیس کسانی هستند که بیشترین  کیفیت را  دارند که اگر یک اشتباه هم مقابل آنها انجام دهی کار تمام است. این بازی برای ما تمام شده است و باید به آینده فکر کنیم.

 

پنالتی نظر داور‌ پشت دروازه بود

 

جدا از آن صحنه پنالتی که من واقعاً نمی‌دانم چه شد  و نظر آقای حیدری نبود و نظر داور پشت دروازه  بود که دخالت کرد و آن پنالتی را گرفت ولی خود آقای حیدری بی شک یکی از بهترین داوران ایران است و قضاوت آرام و خوبی داشت که من لذت بردم و پنالتی هم همان طور که گفتم نظر داور پشت دروازه بود.

 

 

از بی توجهی مسئولین گله مند هستم

وضعیت مالی نفت بد نیست ولی انصافا من از بی توجهی بیش از حد مسئولین خیلی گله مند هستم. قول پاداش داده بودند و قرار بود بعد از بازی با  استقلال پاداش بدهند  ولی انجام نشد‌ درست است که مبلغ پاداش هم کم بود اما همان را هم که می‌دادند پولی دست بازیکنان ما قبل از عید می آمد ولی متاسفانه این کار را نکردند. درست است که دریافتی ما  ۵۰ درصد و  تقریبا قابل قبول بوده ولی این بی‌توجهی‌ها واقعاً ما را ناراحت می‌کند و  در حق تیم ما بی مهری می شود.

 

نتیجه گیری با نفت مسجدسلیمان لذت بخش است

سال ۹۹ از لحاظ فردی برای من خوب بوده و  پله پله دارم پیشرفت می کنم و از نظر فردی سال بدی برایم نبوده ولی از نظر تیمی، تیم پارس جنوبی به  لیگ پایین تر رفت و من هم نفت مسجدسلیمان را انتخاب کردم. تیم ما جوان است و نتیجه گیری با این تیم  لذت بخش بوده و واقعا از انتخابم پشیمان نیستم و زندگی کردن میان مردم اصیل بختیاری خیلی شیرین است و از این انتخاب بسیار لذت بردم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.