عزت پورقاز مدافع سپاهان به جرگه متاهلین پیوست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 مدافع گلستانی تیم سپاهان که در زمان کارلوس کی روش به دفعات به اردوی تیم ملی دعوت شد و حتی در یکی از بازی ها به عنوان دروازه بان برای تیم ملی بازی کرد در فرصت ایجاده شده به بهانه تعطیلی بازی ها مراسم ازدواج خود را به صورت مختصر و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار کرد و به جرگه متاهلین پیوست.

او با حضور محرم نوید کیا هفته های متمادی روی نیمکت نشست اما حضور دوباره اش در خط دفاعی سپاهان و بازی در کنار محمد نژاد مهدی موجب تقویت ساختار دفاعی این تیم شد بطوریکه اینروزها سپاهان براحتی دروازه اش باز نمی شود و از همه مهتر به صدرنشین لیگ برتر تبدیل شده است.

عزت پورقاز که حضور در تیم های مختلفی را تجربه کرده از بازیکنان بدون حاشیه و با اخلاق فوتبال کشور بشمار می رود. اوج رفتار اخلاقی او جایی بود که در اردوی تیم ملی به دلیل صحبت هایی که با مدیر عامل و هم چنین سرمربی وقت استقلال خوزستان داشت و تعهد کلامی که به آنها داد به دعوت علیرضا منصوریان و استقلال پاسخ منفی داد در حالی که حضور در استقلال خوزستان در نهایت هم از نظر فنی و هم از نظر مالی به ضرر او تمام شد و  در میانه های راه با گرفتن رضایتنامه از این تیم راهی سایپا شد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.