مهدی طارمی و احمد نوراللهی در اردوی تیم ملی دوباره به هم رسیده‌اند؛ دو ستاره ای که از پرسپولیس استارت زدند اما سرنوشت متفاوتی پیدا کردند.

مهدی طارمی- احمد نورالهی

به گزارش فرتاک ورزشی، طارمی و نوراللهی در تابستان پیش از لیگ چهاردهم به پرسپولیس پیوستند و در تیم بحران زده حمید درخشان، خود را در قامت مهره ای تاثیرگذار معرفی کردند تا با ورود برانکو، به چهره های اصلی پرسپولیس تبدیل شوند؛ استعدادهایی که به همراه سرمربی کروات رویاهای زیادی در سر داشتند.

در لیگ پانزدهم پرسپولیس از قهرمانی بازماند و طارمی یک رفت و برگشت به ترکیه را سپری کرد. احمد نوراللهی نیز در نیم فصل تهران را به مقصد تبریز ترک کرد تا خدمت سربازی اش را انجام دهد. یک فصل بعد، با محرومیت پرسپولیس و طارمی، راه این دو کاملا از هم جدا شد و یکی به خارج از کشور رفت و دیگری تصمیم گرفت که در پرسپولیس بماند و کاپیتان قرمزها شود.

حالا ۷ سال پس از اولین قرارداد با پرسپولیس، قرارداد نوراللهی با قرمزها به پایان رسیده و شایعاتی پیرامون جدایی او شنیده می‌شود. اما پیش از این‌که احمد نور، راه خود در میان جدایی یا تمدید را برگزیند، باید تلاش کند که همچنان پیراهن تیم ملی را نگه دارد.

طارمی در این سال‌ها مهره ثابت تیم ملی بوده و احمد نوراللهی هم با درخشش در دو سال اخیر به اردو فراخوانده شده و حالا باید دید که این دو ستاره محجوب در تیم ملی هم مثل پرسپولیس زوج خود را تشکیل می‌دهند یا خیر؟

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.