مربی پدیده می گوید که امیدوار است تیم های دیگر از رنسانس به وجود آمده در لیگ بیستم و جوانگرایی در کادرهای فنی، استفاده کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وحید فاضلی مربی پدیده و دستیار سیدمهدی رحمتی در این تیم در مصاحبه با خبرنگار ورزش سه درمورد مسائل جاری این باشگاه گفت: شرایط کلی ما خوب است و از روز گذشته تمریناتمان را آغاز کردیم و امروز و فردا در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تمرین می کنیم. روز هشتم فروردین یک دیدار دوستانه برگزار می کنیم و پس از آن برای بازی با پرسپولیس آماده می شویم.

وی درباره بازی با پرسپولیس نیز گفت: بازی با پرسپولیس نیز برای ما بسیار حساس است و ما باید تیم را به منطقه امنی برسانیم و حتما برای آن برنامه داریم. به خاطر همین تمریناتمان را با جدیت آغاز کرده ایم که به امید خدا با شرایط خوبی مقابل پرسپولیس حاضر شویم.

مربی پدیده در مورد فاصله کم تیم ها و اینکه آیا خطر سقوط پدیده را تهدید می کند یا نه پاسخ داد: ما قطعا گزینه سقوط نیستیم ولی همانطور که گفتم دنبال این هستیم که ابتدا تیم را به منطقه امن جدول برسانیم و سپس تلاش کنیم یک جایگاه در خور شأن پدیده کسب کنیم.

فاضلی درخصوص آخرین وضعیت امین قاسمی نژاد و حضور او در تمرینات پدیده گفت: پس از جلسه ای که قاسمی نژاد با باشگاه و آقای رحمتی داشت، قرار بر این شده است که تا انتهای فصل در کنار تیم باشند. ایشان یک سال و نیم دیگر با تیم قرارداد دارند و بازیکن پدیده است. فعلا در تمرینات تیم حضور دارند.

وی درخصوص عملکرد کلی پدیده در بازار نقل و انتقالات نیز گفت: از خریدهایمان رضایت داریم و درست است که بازیکنانی جذب کرده ایم که اسمی و معروف نیستند ولی در بازی هایمان به ما کمک می کنند. ما بیشترین تغییرات را در نیم فصل داشتیم. بازیکنانی که جایگزین شده اند، به تیم کمک کرده اند.

او در مورد واگذاری باشگاه و اینکه بالاخره نام این تیم پدیده است یا شهرخودرو گفت: فکر می کنم کارهای واگذاری باشگاه انجام شده و نام این تیم پدیده است. مسئولین استان در این رابطه تصمیم گیری می کنند.

فاضلی درباره اعضای مستعد و جوان در کادرفنی پدیده نیز گفت: کادرفنی ما جوان است ولی تجربه کافی را دارد که در رأس آنها آقای رحمتی هستند. آقایان نوازی و سامره نیز هستند که شاید در کار در لیگ برتر نفرات جدیدی باشند ولی به لحاظ وزن فنی و تجربه، تقریبا پکیج کاملی هستند و امیدوارم این مسئله ادامه دار باشد و سایر تیم های لیگ برتری نیز از رنسانس تجربه بگیرند و استفاده کنند.

مربی پدیده درخصوص کیفیت لیگ بیستم نسبت به دوره های قبلی نیز پاسخ داد: به خاطر عدم حضور تماشاگران، سطح کیفی پایین آمده است و همچنین عدم حضور بازیکنان خارجی بر روی کیفیت لیگ تأثیر داشته است. اما در کل لیگ بیستم برآیند خوبی داشته است. به طور مثال حضور مربیان و بازیکنان جوان در لیگ برتر است که از مزایای لیگ بیستم بوده و در سالهای آینده بازخورد قطعی آن را خواهیم دید.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.