فکر می‌کنند فوتبال فقط ترمز دستی، صافکار و نقاشی است؛

روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز بیانیه ای در مورد هجمه های شکل گرفته علیه مسئولان این باشگاه صادر کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 یک روز پس از اینکه محمدرضا زنوزی به صورت رسمی از مالکیت و ادامه تیمداری در راس باشگاه ماشین سازی تبریز انصراف داد، انتقادات از این چهره به اوج خود رسید و حالا روابط عمومی این باشگاه تبریزی با انتشار بیانیه ای پاسخ منتقدان را داده است.

 

* متن این بیانیه را در ادامه می خوانید:

به اطلاع هواداران فهیم فوتبال آذربایجان میرساند، خروج محمدرضا زنوزی از مالکیت باشگاه ماشین سازی صرفا به درخواست هواداران فهیم این باشگاه بوده است و خروج ضرب الاجل نیز به دلیل تکرار توهین آمیز این خواسته بوده است و اکنون این شرایط صحنه ای برای تبلیغات انتخاباتی و فالور گیری شده است که لازم دانستیم مواردی را جهت روشنگری اعلام شود.

یک / هیات فوتبال استان در ماه های گذشته به دفعات جلساتی را به جهت تخریب مالکیت باشگاه انجام داده و مستنداتی نیز در رسانه ها مبنی بر تلاش به جو سازی علیه باشگاه و مالکیت از طریق اکانت های فیک! مخابره شد و آنچه از این اقدامات خروجی داشته است تشویش اذهان عمومی و تجمعات غیر قانونی بوده است که به خاطر مسائل اجتماعی و کشوری مصلحت دانستیم در آن مقطع سکوت کنیم. هیات فوتبال استان که بارها از مدیریت و شرایط ماشین سازی ابراز نگرانی کرده است، چرا اکنون انتقال مالکیت را غیرقانونی میداند و سئوالی که به ذهن میرسد این است که اگر در جلسه اولیه انجام شده با درخواست پنج میلیاردی هیات فوتبال موافقت می شد، این قانون تغییر میکرد؟ اگر شیطنت های مجازی ادامه داشته باشد اجبارا موارد و مستنداتی ارایه خواهد شد تا روی دیگر برخی دوستان برای عموم مردم شریف نمایان شود.

دو / این روزها برخی مجریان صدا و سیما از حد و حدود خود خارج شده و از بحران اجتماعی بوجود آمده به نفع خود و دوستان فعال سیاسی خود استفاده تبلیغاتی می‌کنند و فهم و شعورشان از یک تیم فوتبال تنها در حد ترمز دستی و صافکار و نقاشی است و اگر خود را دلسوز این فوتبال میدانند از حقوق و حقوق فوتبال در خصوص حق پخش دفاع کنند و آیا میتوانند در راه عدالت، به مجموعه حقوقی خود ایراد بگیرند؟ اگر صدا و سیما حق پخش را پرداخت کند، خیلی از مشکلات تیم های فوتبال قابل حل است و متاسفانه شما دوست دارید شخصی با هزینه شخصی ماشین را تر و تمیز کند و بدهد به شما با آن دور دور کنید و از تولید محتوای آن تبلیغات بگیرید. مدیران محترم صدا و سیما اگر حق فوتبال را نمیدهید حداقل مجریان، که نماینده های تریبونی آن سازمان به شمار میروند را کنترل کنید.

سه / آنچه مشخص است تا زمان درج این اطلاعیه هیچ تماسی از سوی مسئولین شهری و استانی با مالکیت و یا نماینده تام الاختیار وجود نداشته است و هر چه بوده در لایو اینستاگرامی و تبلیغات بوده است و اینکه مسئولین محترم تمام تلاش خود را دو تماس ناموفق خلاصه کرده اند، تامل برانگیز است. انتقاد کردن و ایراد گرفتن از دست هر شخصی برمی آید ولی راهکار مهمترین خواست مردم از نمایندگان خود است. ما هم از شما تشکر میکنیم که وقت گذاشتید و برای چند صد نفر صحبت کرده اید ولی این صحبت ها هزینه های تیمداری را تامین نمی کند.

چهار / ماشین سازی فعلی با سهمیه لیگ برتری، تیمی است که با نام گسترش فولاد در لیگ برتر حضور داشته است و ماشین سازی که دوستان اعلام میکنند ما به پرتگاه رسانده ایم تیمی منحل شده و با قرارداد های فسخ شده در لیگ یک تحویل داده شده است و در سال نود و شش با شصت و هشت میلیارد ریال بدهی از هیات فوتبال تحویل گرفته شده است که مقرر بود هیجده میلیارد پرداخت شود که هیچگاه چنین اتفاقی نیفتاد ولی ما نیازی به بازارگرمی و جوسازی نداشتیم و بدون ریا آمدیم و سهمیه لیگ برتری تیمی که از پائین ترین سطح فوتبال با خون جگر به بالاترین سطح فوتبال رساندیم را فدای آن کردیم و سئوال مهم این است که ارزش بدهی های پرداخت شده ما برای سهمیه لیگ یکی کمتر از بدهی های سهمیه لیگ برتری کنونی است؟ آیا در خدمت به مردم و ورزش استان سهم محمدرضا زنوزی هزینه از سرمایه شخصی است و سهم شما در هیات فوتبال جلسات هواداری و سمت و سو دادن به فضای مجازی با اکانت های فیک! است؟

برای اتمام حجت و سر بسته اعلام میکنیم که کارگزینی هلدینگ های اقتصادی ما پرونده های استخدامی برای منتقدان مجازی نخواهد داشت و قرار نیست برای هزینه هایی که در فوتبال میکنیم به جلسات مجازی و قهوه خانه ای باج بدهیم.

 

باشگاه ماشین سازی تبریز

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.