دروازه‌بان پرسپولیس دوباره پیراهن تیم ایران را بر تن کرده و به دنبال تداوم حضورش در اردوهای ملی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 حامد لک پس از بازی در رده‌های پایه تیم ملی، نخستین بار در اوایل دوران حضور کارلوس کی‌روش تجربه حضور در اردو و بازی در تیم ملی بزرگسالان را به دست آورد، اما در دو جام جهانی ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸ با وجود اینکه در مراحل انتخابی عضوی از تیم بود، تجربه حضور در این رقابت‌ها را کسب نکرد ولی حالا با بازی در پرسپولیس و کسب تجربه بیشتر، نمی‌خواهد جایگاه ملی‌اش را هم به دروازه‌بان دیگری بدهد.

او که آخرین بازی خود برای تیم ملی ایران را سه سال قبل مقابل سیرالئون انجام داده و پس از آن در اردوهای مختلف حضور پیدا کرده بود، حالا در بازگشت به پیراهن ملی نمی‌خواهد دوری‌اش طولانی مدت شود و با روحیه مضاعف به دنبال استفاده از فرصت طلایی به دست آمده است.

حامد لک در نخستین سال حضور در پرسپولیس نمایش درخشانی داشته و در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر مطمئن ظاهر شده و بیشترین آمار کلین‌شیت را ثبت کرده، اما برای تداوم حضور در اردوهای ملی باید تمرینات‌اش در جمع شاگردان دراگان اسکوچیچ را هم جدی‌تر از همیشه بگیرد تا همچنان در لباس ملی دیده شود.

01585595

دروازه‌بان پرسپولیس در اردوی فعلی تیم ملی ایران علیرضا بیرانوند و پیام نیازمند را به‌عنوان رقبای خود دارد و امیدوار است در دیدار تدارکاتی روز سه‌شنبه تیم ملی مقابل سوریه، با نظر دراگان اسکوچیچ فرصت بازی و خودنمایی را به دست بیاورد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.