۴۰۰ روز دوری از فوتبال و بازی سخت بود

هافبک استقلال اتفاقات عجیبی را در سال گذشته پشت سر گذاشت و امیدوار است بدشانسی‌هایش در ۱۴۰۰ پایان یابد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 هافبک آبی‌پوشان بعد از پشت سر گذاشتن دوره مصدومیتش با اتفاقی عجیب از حضور در لیست این تیم در لیگ قهرمانان آسیا محروم شد. او در روزهای پایانی سال گذشته بار دیگر به ترکیب این تیم بازگشت و مدعی است با فرهاد مجیدی قادر خواهند بود سال متفاوتی را پشت سر بگذرانند.

شجاعیان با اشاره به اتفاقاتی که در سال گذشته پشت سر گذاشت، می‌گوید: ۹۹؟ برای من که به شخصه زیاد خوب نبود و اتفاقاتی که افتاد، خوشحال کننده نبود و حتی برای کشورمان هم اتفاقات خوبی نیفتاد و مردم عزیزمان هم تحت فشار بودند. به خاطر بیماری کرونا خیلی از عزیزان را از دست دادیم و نمی‌توانیم در خاطرات‌مان با مرور این سال خوشحال شویم. به هر ترتیب امیدوارم سال جدید اتفاقات خوبی را به همراه داشته باشد. کرونا بی رحمی‌اش را نشان داد. خیلی ناراحت شدیم از اینکه آقای انصاریان و میناوند را از دست دادیم و امیدوارم که برای هیچ فردی در سال جدید اتفاق بدی رخ ندهد و مردم عزیزمان هم همیشه در صحت کامل باشند.

هافبک آبی‌ها ابراز امیدواری می‌کند سال جدید پایان بدشانسی‌هایش در این تیم باشد: امیدوارم که در سال جدید این اتفاقات فوتبالی چه برای من و چه برای دیگران رخ ندهد چون خوب نیست و یک برهه از فصل بود که من می‌توانستم بازی کنم اما کارت بازی‌ام صادر نشد و نگذاشتند در لیگ خودمان و آسیا بازی کنم. همه چیز دست به دست هم داد مدت زمانی که بازی نکردم به 400 روز برسد و امیدوارم در سال آینده نه برای من و هیچ فوتبالیست دیگری این اتفاق نیفتد.

شجاعیان در واکنش به از دست دادن میزبانی لیگ قهرمانان آسیا و حضور تیمش در عربستان برای فصل جدید این رقابت‌ها می‌گوید: درباره میزبانی باید بگویم که فوتبال ما از هر طرف تحت فشار است و کشورمان هم اینگونه تحت فشار است. اتفاق خیلی ساده‌ای برای AFC بود که میزبانی را به ما ندهند، به نظرم اتفاق عجیبی نبود که میزبان نباشیم چون خیلی وقت‌ها بوده که کنفدراسیون فوتبال آسیا سر فوتبال ما را راحت بریده و امیدوارم روزی برسد که روی خوش شانسی را هم ببینیم که میزبانی در مسابقات بزرگ را برعهده داشته باشیم.

وی درباره اینکه این اتفاق برای تیم ملی نیز در مسیر انتخابی جام جهانی رخ داده و ایران علیرغم اینکه شرایط ویژه‌ای برای دستیابی به صعود دارد باید در لبنان برابر رقبا قرار گیرند گفت: بله، همین را می‌گویم که امیدوارم در مسابقات دیگر هم حق‌مان ضایع نشود. ما همه میزبانی‌ها را باختیم و خیلی طبیعی بود که به ما میزبانی ندهند. چندین سال است که AFC با فوتبال ما بدتا می‌کنند و امیدواریم اتفاقات خوب برای کشورمان بیفتد و حداقل حق ما این بود که در لیگ قهرمانان مسابقات یک گروه را میزبان باشیم. ما که تیم پرافتخاری در آسیا هستیم و همینطور پرسپولیس که اخیرا دو بار به فینال صعود کرده باید میزبان می‌شدیم ولی این اتفاق نیفتاد و این نشان می‌دهد که کشور ما در قبال تصمیمات AFC خیلی مظلوم است.

شجاعیان درباره حسرت بزرگش در سالی که گذشت نیز می‌گوید: من اینطور نیستم که از کسی ناراحت باشم یا کینه‌ای به دل بگیرم. با همه راحتم و خوبم اما از این ناراحتم که می‌توانستم در فوتبال اتفاقات بهتری را برای خودم رقم بزنم که امیدوارم در سال جدید این کار را انجام بدهم.

هافبک تکنیکی آبی‌پوشان در پایان ابراز امیدواری می‌کند تیمش شانس دستیابی به جام را در سال جدید داشته باشد: حتما تمام تلاش ما این است که یک جام برای هواداران عزیز به ارمغان بیاوریم. پارسال هم در آستانه جام گرفتن بودیم و به امید خدا با حمایت هواداران عزیز امیدواریم که این فصل بتوانیم یک قهرمانی به ویترین باشگاه اضافه کنیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.