حمایت هواداران ادامه پیدا کند؛

مهاجم آلومینیوم امید زیادی به کسب پیروزی تیمش در دیدار برابر فولاد دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 میثم آقایی درباره اردوی اخیر آلومینیوم اظهار کرد: با توجه به وقفه بازی‌ها کادر فنی صلاح دیدند این اردو را انجام دهیم که به نظرم شرایط خیلی خوبی برای ما به وجود آورد. هماهنگی بازیکنان با تفکرات آقای منصوریان و کادر فنی جدید بیشتر شد و به انسجام تیمی بهتری رسیدیم.

او ادامه داد: درست است که ما دو برد قبل از تعطیلات داشتیم، اما نیاز به چنین وقفه‌ای بود تا دوباره به شرایط روحی و تاکتیکی مناسب برگردیم و با هماهنگی بهتری فصل را دنبال کنیم. تمرینات سختی در ارتفاع بالای شهر مهاجران پشت سر گذاشتیم و کاملا آماده مسابقات لیگ برتر شدیم.

مهاجم با تجربه آلومینیوم در خصوص دیدار فردا مقابل فولاد عنوان کرد: بچه‌های تیم همه آماده هستند تا مثل بازی رفت نمایش خوبی برابر این تیم داشته باشند و سال جدید را با برد شروع کنند. فولاد نماینده ایران در آسیاست و پس از بازی با ما دیدار حساسی در لیگ قهرمانان دارد که برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم، اما ای‌کاش این هفته با آلومینیوم بازی نمی‌کردند چون بازیکنان ما برای رسیدن به پیروزی در این مسابقه انگیزه بالایی دارند!

آقایی ضمن درخواست از هواداران آلومینیوم برای حمایت از این تیم عنوان کرد: ما سال گذشته پشتیبانی تماشاگران را در تمام مسابقات همراه خود داشتیم و اتحاد آنها کمک زیادی به روند امتیازگیری تیم ما داشت. امیدوارم در سال جدید و ادامه فصل هم حمایت آنها را همراه خود داشته باشیم تا بازیکنان آلومینیوم هم آنها را خوشحال کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.