آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از مصاف با پدیده در هفته نوزدهم لیگ برتر برگزار شد که طی آن سرخپوشان به مرور تاکتیک و انجام فوتبال هدفمند پرداختند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، آخرین جلسه تمرینی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از سفر به مشهد مقدس و دیدار مقابل پدیده خراسان از هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) از ساعت 12:40 امروز (جمعه) در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادر فنی آغاز شد.

بازیکنان ابتدا زیر نظر مربی بدنساز تیم به انجام حرکات کششی، نرمشی و دوهای کوتاه و همچنین تمرینات هوازی پرداختند. داود فنایی هم برنامه‌های ویژه دروازه‌بانی را با دروازه‌بان‌ها مرور کرد.

سرخپوشان در اولین بخش تمرین امروز، با پاسکاری‌های کوتاه در قالب چهار گروه، کار خود را آغاز کردند و پس از آن، به مرور کارهای تاکتیکی و فوتبال هدفمند پرداختند.

در تمرین آدینه قرمزپوشان که به مدت یک ساعت به طول انجامید، همه بازیکنان بدون مشکل تمرین کردند و برنامه‌های مدنظر کادر فنی برای بازی با پدیده خراسان را به نمایش گذاشتند. با پایان آخرین تمرین سرخپوشان، بازیکنان بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس بعد از تمرین، عازم فرودگاه شدند تا با پرواز چارتر، تهران را به مقصد شهر مقدس مشهد ترک کنند. با توجه به کارت قرمزی که سیامک نعمتی در بازی قبلی گرفت بود، وی تنها محروم پرسپولیس در بازی مقابل پدیده خراسان خواهد بود.

دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پدیده خراسان روز شنبه از ساعت 16:30 در مشهد برگزار می‌شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.