«تیم تراکتور در هفته نوزدهم لیگ برتر نتوانست میهمان خود را شکست دهد»

به گزارش فرتاک ورزشی،

روز گذشته و در چهارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر تیم تراکتور‌ در تبریز میزبان تیم مس رفسنجان بود که این دیدار با تساوی بدون گل پایان پذیرفت و تبریزی‌ها دو امتیاز دیدار خانگی را از دست دادند.

در روزی که استقلال و پرسپولیس با تساوی به کارشان خاتمه دادند، شاگردان خطیبی‌می‌توانستند با کسب پیروزی در این بازی خانگی فاصله خود را با بالا نشینان کاهش دهند.

تراکتور که در آخرین دیدار سال ۹۹ مقابل سپاهان تن به شکست داد، بدنبال پیروزی در اولین رقابتش در سال جدید بود و در این دیدار فرصت‌های خوبی داشت اما در تبدیل کردن آنها به گل ناکام بود و البته در آن‌سوی میدان هم مسی‌ها که ازپدیده‌های لیگ بیستم هستند، می‌توانستند به گل برسند که آنها هم قدر موقعیت‌هایشان را ندانستند.

تراکتور که در رده پنجم جدول قرار دارد، اگر خواهان کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد است، باید در بازی‌های خانگی عملکرد بهتری داشته باشد و خصوصا که شرایط بازی‌ها در ادامه فصل برای آنها  سخت است و علاوه بر فشردگی مسابقات، بازی‌های دشواری را هم پیش‌روی دارند.

تراکتور با به خدمت گرفتن خطیبی به عنوان سرمربی در پی این بود  که در نیم فصل دوم‌ متفاوت ظاهر شود اما در چهار بازی آغازین نیم ‌فصل دوم آنها فقط ۵ امتیاز کسب کرده‌اند

که این نحوه امتیاز گیری خوشایند هواداران تراکتور نیست و مدافع قهرمانی جام‌حذفی را از کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دور خواهد کرد.

نکته نگران کننده دیگر با این سبک بازی و فرصت‌سوزی‌های بازیکنان تراکتور به بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا در این فصل مربوط می‌شود، جایی که تراکتور باید در هفته‌های آینده به مصاف رقبای خود برود و این شیوه بازی نماینده کشورمان را در آن مسابقات دچار مشکل خواهد کرد.

باید دید خطیبی که با امید موفق کردن تراکتور به تبریز آورده شد می‌تواند انتظارات پرشور‌های تبریزی را برآورده کند یا خیر؟

پوریا منصوری

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.