«عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال در اولین اقداماتش نشانه‌های روشنی از آینده فدراسیون نشان نداده است»

به گزارش فرتاک ورزشی،

در آخرین ماه سال ۹۹ بعد از چیزی حدود یکسال تأخیر انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار شد و در کمال بهت و ناباوری عزیزی خادم به عنوان منتخب مجمع فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

بعد از انتخابات و‌اتفاقات عجیب رخ داده خیلی‌ها از رقم خوردن روز تلخ فوتبال گفتند اما بازهم این واکنش‌های هیجانی تنها چند روز بود و بعد از آن همه چیز فراموش شد.

عزیزی خادم در اولین صحبت‌هایش از تغییر در رویکرد فدراسیون سخن گفت و  برنامه‌های خوبی را ارائه داد.

عملکرد ده سال گذشته فدراسیون هیچگاه مورد رضایت جامعه فوتبال نبود و حتی دو صعود پیاپی به جام‌جهانی موجب نشد فدراسیون‌های تحت سکان کفاشیان_تاج و یارانشان محبوبیتی داشته باشد.

عزیزی خادم هم که از زمان همین آقایان پایش به فدراسیون باز شد این نگرانی را در جامعه فوتبال ایجاد کرد که روند کاری این فدراسیون هم مانند دو رییس قبلی باشد، اما شعارها و ادعاهای خادم اوضاع را متفاوت نشان می‌داد.

حالا که تقریبا یک ماه از شروع کار خادم در رأس فوتبال می‌گذرد روند کاری فدراسیون نشان داده خبری از تغییر نیست ظاهرا انتخاب‌ها به  اندازه دوره‌های پیشین عجیب و غریب و دور از شایسته سالاری است.

photo_2021-04-06_20-09-24

در تاره‌ترین شاهکار مجتبی خورشیدی به عنوان سرپرست تیم ملی بزرگسالان انتخاب شد که واکنش‌های زیاد و مختلفی را به همراه داشت.

شاید برای اهالی فوتبال انتخاب نام خورشیدی خیلی هم غیر آشنا نباشد اما آنقدر در فوتبال این کشور افراد لایق‌تر برای این پست حضور دارند که هرچقدر هم خورشیدی توانمند باشد، پشت خط ماندن بزرگان دیگر قابل قبول نیست و این انتخاب برای فوتبالی‌ها قابل پذیرش نیست.

اینکه سابق خورشیدی چه بوده و چه مسائلی در مورد او گفته می‌شود به کنار و در باب اشتباه بودن این انتخاب فقط فکر کردن به اسامی  ملی پوشان اسبق صاحب نام و نشان در فوتبال ایران و آسیا کافی است.

عزیزی خادم خیلی زود نشان داد که انتخابش نه تنها تغییری در فوتبال ایجاد نکرد بلکه باید چهار سال عذاب‌آور دیگر برای فوتبال را تحمل کنیم و جامعه فوتبال هیچگاه افرادی که عزیزی را به این سمت انتخاب کردند نخواهد بخشید.

به قلم پوریا منصوری

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.