پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس به عنوان مدعی کسب عنوان قهرمانی نباید موقعیت‌هایش را از دست بدهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نیما نکیسا در گفت‌‌‌وگو با خبرنگار، در خصوص عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در بازی مقابل پدیده اظهار داشت: پرسپولیس در این دیدار در حد انتظار ظاهر شد و بازی خوبی ارائه داد. در این مسابقه چند موقعیت خیلی خوب ایجاد شد که یکی از آنها به گل تبدیل شد و موقعیت‌های از دست رفته زیادی نیز در این بازی به چشم خورد.

وی در رابطه با فرصت‌سوزی پرسپولیسی‌ها در دیدار با پدیده عنوان کرد: پرسپولیس با بازیکنانی که دارد، تیم موفق و بزرگی است و باید قدر تک تک لحظات را بداند و از موقعیت‌های به وجود آمده به نحو احسن استفاده کند. موقعیت‌های از دست رفته پرسپولیس در بازی با پدیده نباید در سایر مسابقات رخ دهد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیگر دیدار‌های این هفته و تاثیر آن بر روی جدول لیگ برتر تصریح کرد: تیم‌های پیکان و پدیده این هفته خیلی بسته بازی کردند و روند بازی شان به گونه‌ای بود که به نفع سپاهان به اتمام رسید. سپاهان با نتیجه بازی این دو تیم موفقیت بزرگی کسب کرد.

نکیسا در رابطه با جایگاه تیم فوتبال پرسپولیس در جدول لیگ برتر و شانس قهرمانی سرخ‌پوشان خاطر نشان کرد: پرسپولیس به عنوان یکی از بزرگترین مدعیان کسب جام قهرمانی در لیگ بیستم، شانس بالایی دارد و اگر دچار اشتباه نشود و از موقعیت‌های خود درست استفاده کند قطعاً می‌تواند در پایان فصل قهرمان شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.