شاگردان یحیی گام اول را محکم برداشتند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در اولین هفته از رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021، روز چهارشنبه ۲۵ فروردین، تیم پرسپولیس ایران به مصادف الوحده امارات رفت.

از هفته نخست مسابقات گروهی لیگ قهرمانان آسیا، شاگردان یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس، به مصاف نماینده کشور امارات، تیم الوحده رفت و با تک گل سید جلال حسینی پیروز میدان شدند.

این دیدار از ساعت ۱۹ به وقت تهران در شهر گوا کشور هند و ورزشگاه فاتوردا یا همان جواهر لعل نهرو برگزا شد و قضاوت این دیدار را هم احمد العلی از کشور کویت برعهده داشت.

این دیدار در شرایطی برگزار شد که وضعیت دو تیم در لیگ‌های داخلی‌شان از زمین تا آسمان متفاوت بود.

پرسپولیسی‌ها به عنوان صدرنشین ایران به مصاف تیم هشتم جدولی لیگ امارات رفتند.

الوحده‌ای‌ها با چهار غایب پای به این دیدار گذاشتند و سعید آقایی و فرشاد فرجی هم به دلیل مثبت بودن تست کرونا به این دیدار نرسیدند.

بازی در شرایطی آغاز شد که باتوجه به شرایط دو تیم، شاگردان یحیی گل‌محمدی توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در نهابت در دقیقه چهل این دیدار، توسط سید جلال حسینی به گل رسیدند، تا کاپیتان سرخپوشان باتجربه‌ترین گلزن ایرانی این رقابت‌ها شود.

11

ترکیب پرسپولیسی‌ها کاملا به چیدمان چند هفته اخیر این تیم در لیگ‌برتر شباهت داشت و تنها تغییر سرخپوشان مدافع چپ شدن وحید امیری بود.

اما باکسب این پیروزی هم، پرسپولیسی‌ها همچنان در خط حمله ضعف دارند و مهاجمان نامی و گران قیمتشان گل زدن را فراموش کرده‌اند، گویا مانند لیگ داخلی، مدافعین و هافبک‌های تیم جور گل نزدن‌های مهاجمان سرخ‌ها را می‌کشند.

بهرحال در شرایطی که الوحده‌ای‌ها هم در چند صحنه توسط مهاجمانشان موقعیت‌های خوبی روی دروازه حامد لک ایجاد کردند، پرسپولیس طبق عادت یک برد اقتصادی خوب دیگر را بدست آورد و در برابر نماینده هشتم جدولی امارات نتیجه‌ای مطلوب گرفت.

باتوجه به تساوی گوا هند و الریان قطر، شاگردان گل‌محمدی پس از کسب این سه امتیاز صدرنشین شدند.

محمدرضا ولی زاده

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.