یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان مقابل الاهلی عربستان بازی خوبی به نمایش گذاشتند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سعید مراغه‌چیان، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی آبی‌پوشان مقابل الاهلی عربستان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: استقلال در شروع نیمه اول خیلی خوب بازی کرد اما در ادامه بازی دست الاهلی عربستان افتاد و باعث شد بازی به تساوی کشیده شود و دو تیم با نتیجه تساوی به رختکن بروند.

او ادامه داد: استقلال در نیمه دوم شروع خوبی داشت و با آمدن آرش رضاوند شرایط بازی مقداری تغییر کرد و باعث شد آبی‌ها به گل برسند. بعد از گل سوم، آبی‌ها مقداری عقب کشیدند و باعث شد الاهلی گل دوم بازی را به ثمر برساند. این احتمال وجود داشت که الاهلی گل تساوی را به ثمر برساند اما شرایط به نفع استقلال تغییر کرد و بازی به سود آبی‌ها به پایان رسید.

مراغه‌چیان با تمجید از عملکرد خط هافبک تیم فوتبال استقلال افزود: خط هافبک استقلال عملکرد بسیار خوبی داشت و فرشید اسماعیلی خیلی خوب به خط حمله اضافه می‌شد و توانست شب خوبی را برای خود بسازد.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به مشکلات موجود در خط دفاع استقلال خاطرنشان کرد: هنوز خط دفاع استقلال مشکل دارد. فاصله میان خط دفاع و خط هافبک خوب بود اما عملکرد مدافعان هنوز جای انتقاد دارد و باید بهتر شود.

او در پایان گفت: روی هم رفته استقلال در این بازی عملکرد خیلی خوبی داشت. شوت‌های از راه دور استقلال باعث شد اتفاقات خوبی برای شاگردان فرهاد مجیدی در این بازی رخ دهد. از این که بیدار ماندم و این بازی را دیدم خیلی خوشحال شدم و آبی‌ها بازی خوبی به نمایش گذاشتند. امیدوارم در ادامه این رقابت‌ها، تیم باز هم شرایط خوبی داشته باشد و بتواند به عنوان تیم اول به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.