دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت که تیمش در مصاف با تیم پرقدرت سپاهان چاره‌ای جز ارائه بازی تدافعی نداشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرهاد کرمانشاهی در گفت‌وگو با خبرنگار، درباره تساوی تیمش برابر سپاهان در ورزشگاه نقش جهان گفت: این بازی برای ما بسیار پرفشار و سنگین بود، حتی سنگین‌تر از بازی با استقلال و پرسپولیس. آنها در شش بازی گذشته پیروز شده بودند و در این بازی خانگی هم دنبال برد بودند تا دوباره به صدر جدول برسند به همین دلیل تهاجمی بازی کردند.

وی در ادامه افزود: با این وضعیت ما چاره‌ای جز دفاع کردن نداشتیم. همه می‌دانند سپاهان در ترکیب اصلی و روی نیمکتش چه مهره‌هایی دارد. با این حال خدا را شکر می‌کنم که خوب جنگیدیم و یک امتیاز مهم گرفتیم، هر چند که روی ضدحملات هم در یکی دو صحنه می‌توانستیم به سپاهان ضربه بزنیم.

دروازه‌بان تیم نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه چرا تیمش در چند بازی نتایج خوبی نگرفت، هم خاطر نشان کرد: امتیازهایی که از دست دادیم به خاطر اشتباهات خودمان بود. ما در چند مسابقه قبلی از روی شکم سیری بازی کردیم و تصورمان این بود که چون در نیم‌فصل اول نتایج خوبی گرفتیم دیگر همه چیز تمام شده است. قبل از بازی با سپاهان اما هم‌قسم شدیم که امتیاز بگیریم و خوشبختانه این اتفاق رخ داد.

کرمانشاهی در پایان راجع به درخشش خودش در این بازی و اینکه چند موقعیت مسلم گلزنی را از سپاهان گرفت، اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که دروازه نفت در این بازی بسته ماند و توانستم برای تیمم مفید باشم. همین که برای تیمم خوب کار کنم بس است و امیدوارم در بازی‌های آینده هم عملکرد خوبی در دروازه نفت داشته باشم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.