بازگشت به اوج در مقابل الریان؟

عیسی آل کثیر که به تازگی با پایان محرومیت جواز تمرین و حضور در مسابقات را کسب کرده با روزهای ایده آل خود همچنان فاصله دارد.

عیسی آل کثیر

به گزارش فرتاک ورزشی؛ پرسپولیس با نتیجه ای در اولین دیدار خود مقابل الوحده به پیروزی رسید که نظیرش را بارها در لیگ امسال رقم زده بود. ناکامی مهاجمان در به ثمر رساندن گل و پیروزی با گلزنی عناصر دفاعی و میانی که این فصل عملکرد ویژه ای داشته اند. یحیی گل‌محمدی پس از اضافه شدن مغانلو و بازگشت عیسی آل کثیر به اردوی سرخ ها شیوه بدون مهاجم هدف بازی کردن را تغییر داده اما برای هماهنگی مهاجمان و گلزنی آن‌ها شاید به زمان بیشتری نیاز باشد.

عیسی آل کثیر همانند دوبازی قبلی لیگ به عنوان یار تعویضی وارد میدان شد. او این بار در دقایقی زوج شهریار مغانلو شد و سپس شهریار بیرون رفت تا آل کثیر مهاجم نوک باشد. نمایش آل کثیر نشان داد که شماره ۷۲ پرسپولیس با فرم ایده آل خود فاصله دارد. عیسی در بیست و سه دقیقه ای که فرصت بازی داشت لمس توپ پایینی داشت و فقط پنج پاس به یارانش داد که تنها دو تای آن ها صحیح بودند.

در محوطه جریمه هیچ لمس توپی نداشت و تنها موقعیت او که با استارت از لب خط به وجود آمد با بی دقتی اش در تصمیم گیری به صحنه ای خطرناک برای گلزنی تبدیل نشد. آل کثیر بدون شوت به سمت دروازه حریف اماراتی و کم دقتی در ارسال پاس ها نشان داد که هنوز به فرم اصلی خود که در قامت یک ستاره ظاهر شود برنگشته و برای بازگشت دوباره به ترکیب اصلی و هماهنگی با چالش بسیار سختی رو به رو است.

عیسی آل کثیر در فصل گذشته لیگ قهرمانان هم پس از چهار بازی پایش به گلزنی و درخشش  بیشتر  باز شد و این احتمال وجود دارد که در ادامه رقابت ها عیسی در شرایط بازی قرار بگیرد و با دیگر توانایی هایش را اثبات کند. او در تمرینات انگیزه بالایی را از خود نشان داده و باید دید همانطور که فصل پیش دروازه السد را باز کرد، آیا این بار موفق به گلزنی مقابل تیم قطری خواهد شد یا خیر؟

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.