صدرنشینی گروه با 6 امتیازی و کسب دو پیروزی، شروع فوق‌العاده‌ای را برای سرخابی‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا 2021 رقم زده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

برد اقتصادی مقابل الوحده و کامبک بزرگ برابر الریان باعث شد تا شاگردان یحیی گل‌محمدی با 4 گل و 6 امتیاز به صدر جدول گروه پنجم صعود کنند، آن‌ها که حالا به مانند حریف سنتی خود استقلال یکه‌تاز فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را شروع کرده‌اند و توانسته‌اند با دو پیروزی، شانس زیادی برای صعود به مرحله بعد به دست آورند، خود را مهیای سومین مصاف آسیایی مقابل نماینده میزبان می‌کنند.

پرسپولیسی‌ها فرداشب مقابل گوآ هند باید به میدان بروند، تیمی که در دو بازی اول خود نه گلی دریافت کرده و نه گلی به ثمر رسانده است و به نظر پرسپولیس برای حفظ صدرنشینی و برداشتن گامی بلند به سوی صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا، کار دشواری مقابل حریف ناشناخته خود دارد.

در حاشیه تمرین شب گذشته سرخ‌پوشان، کادرفنی پرسپولیس که از صدرنشینی تیم‌شان راضی بوده و در تکاپو برای حفظ آن هستند، آخرین نکات را برای شکست حریف هندی به بازیکنان گوشزد کردند تا در جدال فرداشب آن را در مصاف با گوآ در زمین مسابقه پیدا کنند و با دست پر از زمین بازی خارج شوند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.