درسومین مسابقه از لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال تراکتور تبریز در نیمه اول مقابل نیروی هوایی عراق متوقف شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم فوتبال تراکتور در سومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ به میزبانی کشور امارات به مصاف نیرو هوایی عراق رفت که نیمه نخست این دیدار در پایان نیمه اول با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید.

تراکتور بازی را هجومی آغاز کرد و در ۲۰ دقیقه ابتدایی این دیدار، توپ و میدان را در اختیار داشت. با وجود مالکیت تراکتور در ۲۰ دقیقه نخست بازی، این تیم نتوانست حمله جدی را روی دروازه حریف به وجود بیاورد و بازیکنان نماینده ایران در به مقصد رساندن پاس‌ها ناموفق بودند.

در دقیقه ۲۴ و پس از این که تیم عراقی به خود آمد، جدی‌ترین حمله بازی روی دروازه تراکتور رخ داد. سانتر کوتاه هافبک تیم عراقی نزدیک بود با دفع ناقص خانزاده وارد دروازه خودی شود اما با اختلافی اندک به بیرون رفت.

پس از این باز هم تلاش‌های تراکتوری‌ها برای رسیدن به دروازه حریف فایده نداشت و بازیکنان این تیم در رساندن پاس آخر بی‌دقت بودند. در دقیقه ۳۴ و با اشتباه فخرالدینی، کاپیتان نیروی هدایی یعنی حمادی می‌توانست دروازه تراکتور را باز کند اما توپ روی پای او ننشست و در اختیار اخباری قرار گرفت. 

خطرناک‌ترین حمله تراکتور در دقیقه ۴۳ رخ داد که ضد حمله بازیکنان تراکتور با حرکت در عرض بابایی همراه شد و شوت زیبای این بازیکن را فهد به کرنر فرستاد.

سرانجام تلاش دو تیم بی‌نتیجه بود و تراکتور ایران و نیروی هوایی عراق در پایان نیمه اول به تساوی بدون گل رضایت دادند.

ترکیب اولیه تراکتور ایران: محمدرضا اخباری، محمدرضا خانزاده، هادی محمدی، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، پیمان بابایی، سامان نریمان جهان، مهدی تیکدری، میثم تیموری، میلادفخرالدینی و محمد عباس زاده.

ترکیب اولیه نیروی هوایی عراق: فهد طالب، احمد ابراهیم، میثم جبار، صامح سعید، ابراهیم بایش، حمادی احمد، همام طارق، الآنی، علی محسن، علی کاظم، مصطفی محمد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.