لیگ قهرمانان آسیا امروز وارد دور برگشت از مرحله گروهی می‌شود و 3‌ نماینده ایران رقابت‌های خود را در این مرحله برگزار می‌کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نخستین تیمی که امشب به میدان می‌رود تراکتور است که3 ‌روز بعد از تساوی بدون گل مقابل نیروی هوایی عراق باید بازی برگشت خودش را مقابل این تیم برگزار کند. تراکتور تنها نماینده ایران است که هنوز برنده نشده و با وجود دوم‌بودن در گروهش، کمترین امتیاز را در میان تیم‌های دوم گروه‌ها دارد. اگر تراکتور به‌دنبال صعود است باید برنده‌شدن را از همین بازی آغاز کند.

در گروهE پرسپولیس از ساعت21:30 امروز بازی برگشت مقابل گوآی هند را آغاز می‌کند.2ساعت قبل‌ از این بازی هم الوحده و الریان در همین گروه به میدان می‌روند. اگر پرسپولیس دوباره گوآ را ببرد و الوحده مقابل الریان پیروز نشود، مقام اول پرسپولیس همین امشب قطعی می‌شود و 2 بازی آخر تشریفاتی خواهد بود. این، اتفاق خوبی برای سرخپوشان خواهد بود چون درصورت صعود زودهنگام، یحیی می‌تواند به بازیکنان اصلی و خصوصا سن‌وسال‌دار تیمش استراحت بدهد و آنها را برای 2 بازی سخت و حساس مقابل سپاهان و استقلال در اوج نگه دارد. البته اگر صعود پرسپولیس امشب هم قطعی نشود احتمالا 3‌ روز بعد قطعی خواهد شد.

آخرین تیم ایرانی که امشب به زمین می‌رود فولاد است که در گروه بسیار سختش عملکرد خوبی داشته و فعلا در رتبه دوم قرار دارد. تیم نکونام از ساعت22:30 امروز به مصاف النصر می‌رود که با تفاضل گل بیشتر در صدر گروه نشسته است. تکرار نتیجه تساوی بین این دو تیم، احتمالا به‌معنای صدرنشینی السد خواهد بود. هم‌اکنون النصر و فولاد5 ‌امتیازی هستند و السد هم 4 امتیاز دارد. معادلات این گروه بسیار پیچیده است و تیم یا تیم‌های صعودکننده احتمالا در روز پایانی مشخص خواهند شد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.