احمد نوراللهی که در مقابل حریف هندی 90 دقیقه روی نیمکت نشست، امروز در تمرین با توپ پرسپولیسی‌ها مشارکت فعالی داشت.

01594696

به گزارش فرتاک ورزشی؛ کاپیتان سوم سرخپوشان که معمولا در روز پس از بازی، همراه با بازیکنان اصلی ریکاوری می‌کرد، این بار باتوجه به نیمکت نشینی به زمین تمرین رفت تا پا به پای بازیکنان ذخیره تمرین با توپ را پشت سر بگذارد.

 او در حالی پا به توپ شد که از ظهر امروز رسانه‌های قطری شایعات مختلفی پیرامون جدایی این بازیکن منتشر کرده‌اند که البته منبع خود را داخل ایران دانسته‌اند. با این حال هافبک دفاعی تیم پرسپولیس واکنشی به این اتفاقات نداشته و ترجیح داده که در سکوت برای بازگشت به ترکیب اصلی تلاش کند.

نوراللهی سابقه شش سال پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارد و در دو سال اخیر بیشترین تعداد حضور فیکس در ترکیب سرخپوشان را به ثبت رسانده اما حالا با پایان قراردادش، شایعات جدایی پیرامون او به شدت به گوش رسیده و این در حالی است که باشگاه پرسپولیس در اسفند 1399 پیشنهاد تمدید قرارداد را به این بازیکن ارائه کرد و مذاکرات طرفین نیز آغاز شد اما در نهایت راه به جایی نبرد.

پرسپولیسی ها سال گذشته فهرست خروجی خود در تابستان را دو رقمی دیدند و حالا حداقل دو بازیکن اصلی این تیم یعنی کنعانی و نوراللهی، از تابستان با این تیم قرارداد نخواهند داشت و مشخص نیست که فصل آینده را با پیراهن پرسپولیس آغاز کنند یا خیر؟

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.