فکری و شاگردانش در نفت مسجد سلیمان با یک گل از سد مس رفسنجان گذشتند تا حاج محمود انتقام خود را از ربیعی گرفته باشد

به گزارش فرتاک ورزشی،

پس از بازگشت زودهنگام محمود فکری به لیگ‌برتر بعد از جدایی از استقلال، از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ‌برتر، نفتی‌های مسجد سلیمان در دیداری خانگی با تک گل ساسان حسینی از سد شاگردان محمد ربیعی در مس رفسنجان گذشتند.

پس از اینکه محمود فکری به عنوان سرمربی نفت مسجد سلیمان انتخاب شد، به عقیده فوتبالی‌ها، فکری در آغاز بازگشت به لیگ، کار سختی با نفتی‌های مسجد سلیمان داشت، اما شروع حاج محمود با نفت بهتر از آن چیزی بود که انتظار می‌رفت.

شاگردان محمود فکری در نفت، در اولین دیدار خود در برابر تیم مدعی سپاهان اصفهان قرار گرفتند و در دیداری خارج از خانه، موفق به متوقف کردن، شاگردان محرم نویدکیا شدند، دومین دیدار هم نتیجه خوبی کسب کردند، نفتی‌ها اینبار در مسجد سلیمان میزبان تیمِ خوب مس رفسنجان بودند، تیمی که در اولین فصل حضورش با هدایت محمد ربیعی خود را به عنوان یکی از شانس‌های کسب سهمیه لیگ قهرمانان معرفی کرده است.

اما شاگردان محمود فکری در این دیدار هم سربلند از میدان خارج شدند و با کسب یک پیروزی تک گل در برابر مسی‌های رفسنجان، به اوضاع خود در جدول رده‌بندی سر و سامانی دادند.

با این وجود، فکری در دو دیدار ابتدایی که در قامت سرمربی بر روی نیمکت مسجد سلیمانی‌ها حاضر شده است، از شش امتیاز سختی دیدار‌های سپاهان و مس رفسنجان، موفق به کسب ۴ امتیاز شد، تا بازگشتی موفق به لیگ داشته باشد.

مسی‌های رفسنجان که در برهه‌ای از فصل نتایج بسیار مطلوبی را کسب کرده بودند، حالا در پنج دیدار اخیر خود تنها موفق به کسب یک پیروزی شده‌اند و سه شکست و یک تساوی را هم تجربه‌ کرده‌اند، موضوعی که کمی می‌تواند رفسنجانی‌ها را نگران کند.

پس از تساوی یک یک استقلال و مس‌ رفسنجان در اولین دیدار از مرحله برگشت رقابت‌های لیگ برتر در روز ۱۱ اسفند، محمود فکری به علت کسب نتایج نامطلوب از استقلال جدا شد، اما باتوجه به اینکه تساوی خارج از خانه استقلال در برابر شاگردان ربیعی در مس رفسنجان، موجب جداییی زودهنگام فکری از استقلال شد، حالا محمود فکری پس از گذشت نزدیک به دو ماه از آن تساوی تلخ، اینبار بر روی نیمکت نفت مسجد سلیمان در برابر مس رفسنجان قرار گرفت و با کسب یک پیروزی دلچسب، انتقام آن دیدار را از محمد ربیعی و تیمش گرفت.

 شاگردان محمود فکری در نفت، با ۲۴ امتیاز از ۲۱ مسابقه، در رده دوازدهم جدول شانزده تیمی مسابقات قرار گرفته‌اند.

مسی‌های رفسنجان هم با این شکست تلخ، ۲۸ امتیازه باقی ماندند و حالا در رده ششم جدول رده‌بندی قرار گرفته‌اند.

به قلم

محمدرضا ولی زاده

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.