تعداد باخت‌های تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان بیشتر از تعداد بردهای این تیم شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم صنعت‌نفت آبادان در تنها بازی جمعه شب لیگ برتر فوتبال مقابل گل‌گهر سیرجان شکست خورد و به رده دهم جدول رده‌بندی سقوط کرد تا همچنان در مسیر نزولی گام بردارد.

صنعت‌نفت آبادان در 9 بازی اخیر لیگ برتر طعم پیروزی را نچشیده است و از 27 امتیاز ممکن فقط 4 امتیاز کسب کرده است که در نوع خود یک رکورد منفی در کارنامه این تیم پرطرفدار آبادانی است.

سیر نزولی زردپوشان از هفته یازدهم دور رفت آغاز شد. صنعتی‌ها بعد از غلبه بر نساجی مازندران روی نوار ناکامی قرار گرفتند و در چهار هفته پایانی دور رفت نتایج خوبی کسب نکردند. در آغاز نیم‌فصل دوم نیز شرایط بدتر از قبل شد، بطوری که تیم نفت آبادان به رده دهم جدول نزول یافته و رتبه این تیم دورقمی شده است.

200

این نتایج در حالی رقم می‌خورد که تیم صنعت‌نفت در نقل‌وانتقالات میان‌فصل تمامی بازیکنان اصلی و مهره‌های کلیدی‌اش را حفظ کرد و علاوه بر آن‌ها چند بازیکن جدید را به خدمت گرفت اما همچنان تغییری در نتایج این تیم دیده نمی‌شود.

صنعت‌نفت آبادان بیش از 100 روز است که در لیگ برتر ایران پیروز نشده و عجیب‌تر آن‌که بعد از بازی هفته چهاردهم مقابل فولاد خوزستان نتوانسته است حتی یک گل را در شش بازی اخیر لیگ وارد دروازه حریفان کند.

شش بازی پیاپی بدون حتی یک گل زده، رکورد عجیب و بی‌سابقه‌ای است که برای اولین بار در کارنامه صنعت‌نفت آبادان طی سال‌های حضور این تیم در لیگ برتر ایران ثبت می‌شود.

ثبت 9 بازی بدون پیروزی، کسب تنها 4 امتیاز از 27 امتیاز ممکن، سپری کردن 6 بازی متوالی بدون گل زده و دورقمی شدن رتبه صنعت‌نفت در جدول لیگ باعث نارضایتی شدید هواداران آبادانی شده است و آن‌ها انتظار داشتند تیمی که بهترین مهره‌های بومی فوتبال خوزستان در ترکیب دارد را در کورس قهرمانی یا سهمیه آسیایی ببینند.

202

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.