پرسپولیس در شرایطی وارد مسابقه برگشت با الوحده می‌شود که نیاز چندانی به برد ندارد و حتی با یک تساوی هم صدرنشینی‌اش را قطعی خواهد کرد اما از صحبت‌های روز گذشته حمید مطهری اینطور برمی‌آید که کادر فنی دنبال برد است و اصلاً به مساوی فکر نمی‌کند.

با این حساب و در شرایطی که هیچ‌کس از نقشه مربیان سرخ برای چیدمان ترکیب خبر ندارد بعید نیست برای بازی امروز باز هم از ترکیب اصلی یا به عبارتی بهترین ارنج استفاده شود.  دیروز سایت‌های خبری خبر دادند حامد لک به ترکیب اصلی باز خواهد گشت و رادوشویچ دوباره نیمکت‌نشین خواهد شد اما درباره ده نفر دیگر به هیچ‌وجه گمانه‌زنی نشده.
مطمئناً کادر فنی پرسپولیس مسأله خستگی و بازی‌های فشرده تیم را در نظر می‌گیرد و دنبال حفظ سلامت بازیکنان است. اینکه تیم تا الان چهار بازی را برده یک طرف، اینکه هیچ بازیکن مصدومی در اردو وجود ندارد طرف دیگر. این یعنی که کادر فنی ریکاوری را خوب انجام داده ضمن اینکه با تقسیم قوا در بازی چهارم برخی بازیکنان مثل نوراللهی، لک و نعمتی به صورت کامل و برخی دیگر مثل سیدجلال، ترابی، امیری، کنعانی و پهلوان به شکل نصف و نیمه استراحت کردند.
منطق حکم می‌کند پرسپولیس در این مسابقه باز هم نیمی از ترکیب اصلی و نیمی از نفرات ذخیره را به بازی بگیرد اما از آنجایی که در برخی پست‌ها فاصله نفر ذخیره با اصلی بسیار کم شده یا در برخی پست‌ها دست کادر فنی باز است شاید جابه‌جایی‌هایی در ترکیب صورت بگیرد. مثلاً وحید امیری از شروع مسابقه در پست هافبک راست بازی کند یا کمال مدافع میانی فیکس تیم باشد. در عین حال می‌شود حدس زد نوراللهی و نعمتی هم مثل لک به ترکیب اصلی برگردند و با در نظر گرفتن بازی کردن پهلوان و امیری از ابتدا شاید ترکیب پرسپولیس تغییراتی جزئی نسبت به دو بازی نخست داشته باشد.

 

انتهای پیام/