پیشکسوت استقلال گفت: رشید مظاهری در دیدار مقابل الاهلی ستاره استقلال بود و با واکنش های عالی خود این اجازه را به نماینده عربستان نداد تا به گل برسد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منصور رشیدی روز چهارشنبه درگفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به بازی استقلال مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: رشید مظاهری روز بسیار خوبی را مقابل الاهلی پشت سر گذاشت و یکی از بهترین بازیکنان آبی‌پوشان در این جدال بود.

وی افزود: مظاهری بارها با واکنش های خود این اجازه را به حریف نداد تا به گل برسد. مهار ضربه کاشته بازیکن الاهلی که با جایگیری فوق العاده مظاهری صورت گرفت، اوج کار وی بود.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: مظاهری در حال حاضر یکی از بهترین بازیکنان ایران است و با ادامه روند خوبش می‌تواند در مسابقات مقدماتی جام جهانی به تیم ملی کمک کند.

رشیدی تصریح کرد: او در گل‌هایی که استقلال در لیگ قهرمانان آسیا دریافت کرده کمترین نقش را داشته است. مظاهری بازیکن تاثیر گذاری برای استقلال است و می‌تواند در بازی بعدی با بسته نگه داشتن دروازه استقلال نقش محوری در صدرنشینی و صعود تیمش به مرحله بعدی بازی ها داشته باشد.

وی تاکید کرد: الاهلی نسبت به بازی دور رفت استقلال را کاملا آنالیز کرده بود و بابستن فضاها این اجازه را به آبی پوشان نداد تا همچون بازی رفت ایجاد موقعیت گل و گلزنی موفق عمل کنند. غیبت شیخ دیاباته و محمد نادری نیز در این بازی مشهود بود.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال این توانایی را دارد که الشرطه را مثل بازی رفت شکست دهد. من امیدوارم استقلال در این جدال با پیروزی مقابل نماینده عراق که مقابل الدحیل نتیجه عالی گرفت، جواز حضور در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.