تیم سپاهان پنجشنبه نهم اردیبهشت ما در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی در دیداری حساس به مصاف تیم خوشه طلایی ساوه خواهد رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

این دیدار فردا شب و از ساعت ۲۱ در ورزشگاه شهید چمران ساوه و به قضاوت  وحید زمانی با کمک حسن یوسفی، حمید نادری و میثم حیدری و با نظارت مختار مهدوی، برگزار خواهد شد.

خوشه‌طلایی در هفته‌های اخیر نتایج خوبی را در لیگ دسته اول بدست آورده و شاگردان بیاتلو انگیزه‌های زیادی برای درخشش در مقابل یکی از قطب‌های فوتبال ایران خواهند داشت.

جام‌حذفی جام شگفتی‌ها است و این بازی چالشی سخت برای شاگردان نویدکیا خواهد بود.

سپاهان که در بیست روز اخیر فقط یک دیدار رسمی را برگزار کرده است، علاوه بر تلاش برای صعود به مراحل بالای جام حذفی از این دیدار به عنوان یک دیدار تدارکاتی مهم استفاده می‌کند چراکه اولین دیدار آنها در لیگ‌برتر  را بعد از وقفه بوجود آمده می‌توان حساس‌ترین دیدار فصل نامید جایی که سپاهان و پرسپولیس که جدی‌ترین مدعیان قهرمانی هستند به مصاف یکدیگر می‌روند.

زردپوشان اصفهانی همانقدر که خوب فوتبال بازی می‌کنند باید حواسشان شش دنگ‌به رقیب ساوه‌ای باشد چرا که آنها با تمام قوا برای اثبات توانایی‌های خود مقابل سپاهان حضور پیدا خواهند کرد.

سپاهان می‌تواند با یک برد شیرین علاوه بر صعود به مرحله بعدی جام حذفی و نزدیکش شدن به دبل کردن در هر دو جام حذفی و لیگ برتر با روحیه بالا خود را آماده ادامه مسابقات لیگ برتر کند.

لازم به ذکر است این دیدار از شبکه‌های استانی آفتاب، اصفهان و شبکه شما  به صورت زنده پخش خواهد شد.

به قلم امید قاسمیان

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.