رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد با پیگیری‌های صورت گرفته و حل مشکل ایجادشده، پنجره نقل‌وانتقالات این باشگاه به زودی باز خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره شرایط این تیم و جدایی فراز کمالوند اظهار داشت: چند روزی است درگیر ویروس کرونا شده‌ام و در روزهای آخر قرنطینه هستم. من امروز متوجه جدایی فراز کمالوند شدم. روزی که کمالوند به استقلال آمد، فرهاد مجیدی مهربانانه برخورد کرد و روزی هم که جدا شد، همین برخورد صورت گرفت.

وی افزود: آقای کمالوند جزو استقلالی‌هایی است که واقعاً عاشقانه این تیم را دوست دارد و هر کجا باشد، برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. اکنون هم مسئولیت تیم بزرگی را بر عهده گر‌فته و سرمربی سایپاست.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال که با برنامه فوتبال برتر گفت‌وگو می‌کرد درباره بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات این باشگاه با شکایت مربی سابق آبی‌پوشان گفت: وکیل این مربی که ما را محکوم کرده، همان وکیل شفر است که یک بار در همین برنامه گفتم 28 هزار دلار هم به او اضافه پرداخت کردیم. او یک مقدار مشکل ایجاد کرد که پنجره ما بسته شد. براساس صحبت‌هایی که انجام دادیم، به زودی مشکل حل خواهد شد و پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه باز می‌شود.

خلیل‌زاده همچنین درباره اینکه آیا عضوی به کادر فنی تیم استقلال اضافه خواهد شد یا نه، اظهار داشت: اطلاع ندارم. باید با فرهاد مجیدی صحبت کنیم تا بعد در این باره اطلاع‌رسانی شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.