تیم های مس رفسنجان و نساجی قائمشهر درحالی به مصاف هم می روند که یکی برای بقا و دیگری برای پدیده لیگ باقی ماندن تلاش می کند. نساجی با شکست هفته قبل مقابل‌ سپاهان کارش را سخت کرده و به شدت برای جبران آن نیاز به سه امتیاز دارد تا از فانوس به دستان فاصله‌ بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هرچقدر که به پایان فصل نزدیک تر می شویم، استرس بازی ها بیشتر می شود؛ به خصوص تیم هایی استرس زیادی دارند که خطر سقوط را احساس می کنند. یکی از این تیم ها نساجی قائمشهر است که متاسفانه نیم فصل اول امتیازات زیادی را از دست داد تا کارش برای بقا سخت تر شود. تیمی که چندین مربی عوض کرده و همین رفت و آمد مربیان هم مشکلات خودش را داشته و باعث شده، حال و روز یکی از بهترین تیم های شهرستانی، این باشد و باید بجنگد و خودش را از انتهای جدول جدا کند و از خطر سقوط جلوگیری کند.

 شاگردان ساکت الهامی قبل از بازی با پرسپولیس و سپاهان دو برد روحیه بخش کسب‌ کرده بودند، ولی دو باخت پشت سر هم مقابل پرسپولیس و سپاهان کارشان را سخت تر کرد و الان چاره ای به غیر از پیروزی  مقابل‌ مس رفسنجان ندارند و حتی تساوی هم نمی تواند برای آنها مفید باشد.

photo_2021-05-05_13-43-36

 البته پیروزی مقابل  پدیده لیگ بیستم اصلا کار راحتی نیست و ساکت الهامی به خوبی می داند که بازی کردن با شاگردان ربیعی سختی خاص خودش را دارد و  اگر غفلت ‌کند، ضربه جبران ناپذیری را خواهد خورد. باخت مقابل مس رفسنجان یک گام دیگر نساجی را به خطر نزدیک می کند که نباید این اتفاق برای شاگردان ساکت الهامی بیفتد چرا که جدال در هفته های پایانی برای بقا در لیگ سختی هایش چندین برابر خواهد بود.

 اما در سوی مقابل مس رفسنجان قرار دارد که تا الان بهترین نتایج را کسب کرده و پدیده مسابقات بوده است. شاگردان محمد ربیعی دوست ندارند این روند خوب شان را از دست بدهند و می خواهند مسیر خوب خود را ادامه دهند. گرچه آنها یک رقیب جدی برای پدیده لیگ باقی ماندن دارند که این تیم آلومینیوم اراک است و تلاش‌ می کند که در پایان لیگ بالاتر از این تیم قرار بگیرد. دو تیم سال اول حضورشان را در لیگ برتر تجربه می کنند که فوق‌العاده ظاهرا شده اند و برای تکمیل کردن شگفتی شان، باید ادامه لیگ را هم با قدرت پیش ببرند.

در هر حال جدال نساجی و مس رفسنجان  جذابیت های خاص خود را دارد که امیدواریم حساسیت بازی در کیفیت آن تاثیر نگذارد.

به قلم:  علی مسعودی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.