دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در پایان بازی با تنش هایی همراه بود و در فیلم ها یک فرد همراه تیم پرسپولیس اولین برخورد را با خبرنگار حاضر در استادیوم را داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران در هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر در حالی به نتیجه مساوی 1بر 1 به پایان رسید که بعد از سوت داور مسابقه و زمانی که یکی از خبرنگاران حاضر در استادیوم در حال فیلمبرداری بود، یکی از حاضرین در میدان مسابقه مانع از فیلمبرداری شد و در نهایت اتفاقات ناخوشایندی را به دنبال داشت.

بعد از این اتفاق بود که باشگاه سپاهان اقدام به انتشار یک کلیپ نمود که فرد مورد نظر با زدن ماسک بر روی چهره که کاملا مشخص بود همره با سرخ پوشان پایتخت می‌باشد، خواستار این شدند که باشگاه پرسپولیس در خصوص همراهی این فرد توضیح دهد.

فیلم منتشر شده از سوی باشگاه سپاهان

️در ادامه افشین پیروانی و رضا فتاحی مدیرن باشگاه‌های پرسپولیس و سپاهان مهمان تلفنی برنامه فوتبال برتر بودند ودر خصوص اتفاقات بازی صحبت کردند.

پیروانی در پاسخ به سوال فتاحی که آن فرد مورد نظر چه کسی بوده است، گفت: شخصی که مشکی پوشیده و ماسک پرسپولیس زده، هیچ مسئولیتی در پرسپولیس ندارد؛ 40 سال او را محروم کنید!

پیروانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: هرکس که کاور و آی‌دی کارت داشت، دلیل نمی‌شود خبرنگار باشد. 4 سال است قهرمان می‌شویم و تیم‌های زیادی علیه ما هستند. آن شخصی که فیلمبرداری می‌کرده است مستند ساز باشگاه سپاهان بوده و در طول بازی مدام روی اعصاب بازیکنان و کادر فنی بود.

صحبت های افشین پیروانی و رضا فتاحی در برنامه فوتبال برتر

اما نکته مورد نظر در این میان آنجایی نهفته است که فرد مورد نظر که در عکس‌‌های پایین صفحه او را مشخص کرده‌ایم، در هنگام حضور کاروان پرسپولیس در هتل کنار دست و پشت سر یحیی گل محمدی بوده است و نمی‌تواند یک هوادار ساده باشد که این چنین در همه جا حضور داشته و حتی در زمین مسابقه باشد و کادر فنی آن را نشناسد .

در هر حال عکس‌های مورد نظر توسط  خانم «حنانه صمدیان» عکاس فرتاک ورزشی در هتل محل اسکان پرپسولیس شکار شده است، تصاویری که نشان میدهد ارتباط این شخص با باشگاه پرسپولیس خیلی هم معمولی نبوده است هم چنان که باشگاه سپاهان نیز بایستی توضیح دهد که فرد مورد نظر در فیلم منتشر شده در برنامه فوتبال برتر که پیروانی خواستار نام او بود نیز بایستی معرفی نماید.

WhatsApp Image 2021-05-11 at 21.36.46

WhatsApp Image 2021-05-11 at 22.36.15

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.