نساجی مازندران در هفته بیست و سوم به مصاف فولاد خوزستان می رود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر در حالی روز جمعه با برگزاری 5دیدار آغاز می‌شود که تمامی بازی‌های تحت تاثیر دربی 95 خواهد بود و دیگر مسابقات این هفته آن چنان مورد توجه قرار نگرفته‌اند.

اما یکی از مهم‌ترین بازی‌های این هفته مصاف تیم‌های نساجی مازندران و فولادخوزستان است، جایی که شاگردان ساکت الهامی در تلاش هستند بتوانند بعد از پیروزی که مقابل مس رفسنجان کسب نموده و امیدوار به ادامه رقابت‌ها شدند، به شدت به سه امتیاز دیدار با فولاد خوزستان نیازمند هستند تا بتوانند هم چنان امیدهای خود را زنده نگه دارند .

نساجی در حال حاضر با انجام 22 بازی و کسب 19 امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد و تنها ماشین سازی را در پشت سر خود دارد و  این در حالی است که دیگر تیم‌های مدعی سقوط هر کدام یک بازی کم‌تر انجام داده‌اند و در صورت پیروزی در بازی عقب افتاده می‌توانند فاصله خود را با این تیم بیشتر نمایند و این یعنی از هم اکنون آژیر قرمز برای این تیم دوست داشتنی بصدا در خواهد آمد.

اما در این میان نساجی یک پاشنه آشیل دارد که به شدت آسیب پذیر بوده و همین می تواند برای آنها دردسرساز شود.

شاگردان الهامی در 22 بازی گذشته خود 26 گل دریافت کرده‌اند و در این زمینه تنها ماشین سازی تبریز را پشت سر خود دارند و این می تواند برای این تیم بزرگترین ضعف محسوب شود چرا که آنها در زمینه به ثمر رساندن گل نیز با زدن 17 گل در 22 مسابقه شرایط مناسبی نداشته و اگر گلی دریافت نمایند به سختی می‌توانند جبران کنند.

اما در آن سوی میدان فولاد خوزستان قرار دارد، تیمی که  به دلیل حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، 19 بازی انجام داده و توانسته است در این راستا 30 امتیاز بدست آورد و در جایگاه ششم قرار دارد و با توجه به بازی‌های عقب افتاده‌ای که دارد، یکی از مدعیان اصلی کسب سهمیه خواهد بود.

در هر حال این بازی برای هر دو تیم فوق‌العاده حیاتی خواهد بود و یکی برای بقاء و دیگر برای کسب سهمیه در تلاش بوده و از هیچ گونه تلاشی برای کسب پیروزی کوتاهی نخواهند کرد و ناگفته پیداست که نساجی مازندران بسیار بیشتر از فولاد نیازمند این سه امتیاز خواهد بود  و حتی تساوی برابر تیم قدرتمند فولاد هم نمی‌تواند برای شاگردان ساکت الهامی نتیجه‌ای مثبت باشد و آنها فقط پیروزی و کسب سه امتیاز را خواستار خواهند بود.

این دیدار روز جمعه 24 اردیبهشت ماه ساعت 18/25 برگزار می شود .گفتنی است فولاد در دیدار رفت موفق به برتری یک بر صفر برابر نساجی شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.