دو تیم فولاد خوزستان و قشقایی شیراز در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی 29 اردیبهشت ماه راس ساعت 19:15 در ورزشگاه پارس به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 یاران جواد نکونام شرایط تمرینی مناسبی داشته اند که باید دید رقابت‌های جام حذفی که همیشه به جام شگفتی ها معروف است چه اتفاقی برای آنها در این دیدار بیرون از خانه رقم خواهد زد، تیم فولاد در سه تورنمنت لیگ برتر  جام حذفی و رقابت های آسیایی با بسته بودن پنجره نقل و انتقالات روبرو بوده و از این رو شرایط پرفشاری را تجربه کرده است در طرف مقابل نماینده شیراز شرایط مناسبی در جدول لیگ دسته یک ندارد اما هیچکس شکست و حذف پرسپولیس تهران در همین رقابت های جام حذفی را از این تیم پر انگیزه و پر تلاش از یاد نبرده است. بنابرین باید دید شگفتی ساز سابق جام حذفی که در قامت تیم دسته سومی توانست یاران برانکو را از این رقابت ها کنار گذارد توان حذف یکی از تیم های آماده لیگ برتر را دارد یا خیر؟

از نکات جالب این دیدار احمد محمدی داور مسابقه می باشد که در رقابت سایپا و پیکان جنجال بسیاری را در رابطه با پنالتی و تعویض شیشم تیم پیکان ایجاد کرد از این رو این داور کنار گذاشته شده و علی صفایی جایگزین او شد است

 در ادامه رقابت های یک هشتم نهایی استقلال تهران در مقابل ذوب‌آهن اصفهان و تراکتور در مقابل آلومینیوم اراک صف‌آرایی خواهند کرد و در پایان سه تیم به مرحله یک چهارم نهایی راه خواهند یافت.

تیم قشقایی دیدار گذشته خود را در مقابل فجر سپاسی واگذار کرده و در طرف مقابل یاران جواد نکونام نیز پس از شکست همراه با حواشی در مقابل نساجی به مصاف حریف دسته یکی خود خواهند رفت.

تیم فولاد خوزستان در این دیدار با لباس های یک دست قرمز در مقابل تیم قشقایی سفید پوش قرار خواهد گرفت.

انگیزه نماینده شیراز در مقابل تیم آسیایی فولاد چالشی جذاب و تماشاگر پسند را برای هواداران پرشور این دو تیم رقم خواهد زد

امید قاسمیان

خبرنگار ورزشی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.