مدیر رسانه آلومینیوم به شدت از توهین هایی که به سرمربی این تیم شد انتقاد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدار تیم های آلومینیوم اراک و تراکتور تبریز با برتری دو بر صفر تیم میزبان به پایان رسید. این دیدار که به شدت جنجالی از آب در آمد، با اخراج سرمربیان دو تیم پیش از شروع نیمه دوم همراه بود؛ اتفاقی که حواشی را به اوج خود رساند.

علیرضا ابراهیمی، مدیر رسانه آلومینیوم در نشست خبری پس از بازی با تراکتور و پیش از صحبت های محمد خرمگاه به انتقاد از توهین هایی که به سرمربی تیمش شد پرداخته و خواستار نظارت دقیق فدراسیون بر این موضوع شد:

برای نماینده فدراسیون متاسفم

صحبت هایی را که می خواهم بکنم، حرف کل بچه های تیم است؛ واقعا برای افرادی که به عنوان نماینده رسمی فدراسیون اینجا هستند و به خودشان اجازه می دهند به سرمربی تیم آلومینیوم توهین کنند، متاسف هستیم. آقای منصوریان 70 بازی ملی است و اسطوره یکی از باشگاه های پرطرفدار ایران است. ما هر کجای ایران که می رویم احترام ایشان را نگه می دارند ولی در شهر خودمان، ناظر بازی سر هیچ و پوچ به آقای منصوریان توهین می کنند و ایشان را از کنار زمین به سکوها می فرستند.

چرا باید به کسی مثل منصوریان توهین کنند؟

ما یک تیم هستیم و با یکدیگر همدلیم، بازهم تکرار می کنم که این نظر کلیه تیم است؛ امیدوارم که کمیته انضباطی علاوه بر اینکه بر اعمال بازیکنان و مربیان در لیگ برتر نظارت دارد روی اعمال ناظران و داوران هم نظارت داشته باشد. من واقعا متاسفم که به کسی مثل علیرضا منصوریان توهین می کنند.

فدراسیون نظارت دقیق تری روی این مسائل داشته باشد

ایشان آخر بازی پیش قدم شدند که بروند و با روبوسی قضیه را حل کنند ولی بازهم توهین شد. چرا باید در شهر خودمان و به سرمربی تیمی که مردانه و فوتبالی برنده شده توهین شود؟ این اتفاقات جای تاسف دارد و امیدوارم که فدراسیون فوتبال نظارت دقیق تری روی این مسائل داشته باشد.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.