ما از جام حذفی حذف شدیم از این به بعد کل تمرکزمان روی لیگ است و در واقع ۸ فینال پیش رو داریم

به گزارش فرتاک ورزشی،

 محمد قریشی در مورد شکست ذوب آهن از استقلال و حذف از جام حذفی گفت:  ما واقعا برای برد آمده بودیم و شناخت خوبی از تیم استقلال داشتیم و خوب بازی کردیم و موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم که متاسفانه نتواستیم به گل تبدیلش کنیم و در فوتبال هم اگر  گل نزنی گل می خوری.

 او درمورد صحنه گل اول استقلال که با اشتباه او اتفاق افتاد اینطور توضیح می دهد: صحنه گل اول  من جلوتر از مهاجم حریف بودم و او در لحظه آخر با دست راستش من را شارژ کرد و من هم چون داشتم استارت می زدم تعادلم بهم خورد و افتادم و انتظار داشتم داور خطا اعلام کند اما این اتفاق نیفتاد و ما گل دریافت کردیم اما واقعا آن صحنه خطا بود.

مدافع سبزپوشان اصفهان در مورد اینکه چه برنامه ریزی برای ماندن در لیگ دارند ادامه داد: حالا که این اتفاق افتاده و متاسفانه ما از جام حذفی حذف شدیم از این به بعد کل تمرکزمان روی لیگ است و در واقع ۸ فینال پیش رو داریم که دیگر جای اشتباه نداریم و با درایت کادرفنی و تلاش ما بازیکنان باید بهترین نتیجه را کسب کنیم و ذوب آهن را به جایگاه واقعی اش برسانیم.

قریشی در پایان افزود: صحبت آخرم با هواداران دوست داشتنی ذوب اهن است. اینکه درکشان میکنیم و می دانیم که نگران این تیم و آینده اش هستند و من هم از جانب خودم از هواداران  تیم به خاطر اینکه مدتی را به خاطر مصدومیت از بازی ها دور بودم و نتوانستم کمک کنم عذرخواهی می کنم و قول میدهم در ادامه راه با تلاش بیشتر به تیمم کمک کنم و روزهای خوب ذوب اهن را باهم بسازیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.