تعدادی از هواداران پرسپولیس مقابل فدراسیون فوتبال تجمع کردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حدود 50 هوادار تیم فوتبال پرسپولیس در اعتراض به احکام صادره توسط کمیته انضباطی، صبح امروز (شنبه) مقابل در فدراسیون فوتبال تجمع کردند.

در این تجمع هواداران پرسپولیس شعارهایی در حمایت از سیدجلال حسینی و تیم پرسپولیس سر دادند.

هواداران پرسپولیس با شعار «فدراسیون آبی، خادم استقلالی» به احکام کمیته انضباطی اعتراض کردند و همچنین به تشویق علی کریمی، رقیب انتخاباتی شهاب الدین عزیزی خادم پرداختند.

همچنین نکته جالب این است که تعداد زیادی از بانوان در جمع هواداران پرسپولیس حضور داشتند و تجمع کنندگان را تهییج می‌کردند. حاضران در تجمع، سرود قهرمانی پرسپولیس را خواندند.

پس از یک ساعت، نیروی انتظامی تجمع کنندگان را متفرق کرد اما آن‌ها دوباره سرکوچه فدراسیون فوتبال، دور هم جمع شدند و شعارهایی تازه سر دادند. گزارش‌هایی مبنی بر بازداشت چند نفر از هواداران پرسپولیس وجود دارد.

این در حالی است که ساعت ۱۰:۳۰ زمانی که تازه تجمع شکل گرفته بود، شهاب الدین عزیزی خادم با یکی از مشاوران خود وارد فدراسیون شد اما هواداران حاضر در محل او را نشناختند.

کمیته انضباطی به دلیل اتفاقات دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان و استقلال، علاوه بر جرائم نقدی، فرشاد فرجی را دو جلسه و سیدجلال حسینی را یک جلسه از همراهی سرخپوشان محروم کرده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.