احمدی: در رای صادره از سوی کمیته انضباطی تناسب در مجازات افراد با توجه به نوع تخلف صورت گرفته توسط آنها مشاهده نمی‌شود

به گزارش فرتاک ورزشی،

یک کارشناس حقوقی گفت: در رای صادره کمیته انضباطی به برخی از  تخلفات پرسپولیس و شکایت سپاهان در این ارتباط رسیدگی نشده است.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از تشکیل جلسه در خصوص تخلفات دیدار پرسپولیس مقابل سپاها ن اعلام رأی کرد که بر اساس آن سید جلال حسینی و عزت اله پورقاز به یک جلسه محرومیت قطعی از همراهی تیم‌های خود در مسابقات رسمی و سعید آقایی و محمد رضا حسینی به یک جلسه محرومیت تعلیقی که مدت تعلیق تا پایان فصل جاری ادامه خواهد داشت محکوم گردیدند.

همچین در این ارتباط  احسان کوراهیه و یاسر جمال بافقی نیز هر یک به ترتیب به شش ماه و سه ماه محرومیت از ورود به ورزشگاههای فوتبال کشور و نیز پرداخت مبلغ 200 میلیون ریال و یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

سید محمدرضا احمدی کارشناس حقوقی در خصوص رای صادره از سوی کمیته انضباطی پیرامون حواشی دیدار فولاد مبارکه سپاهان و پرسپولیس اظهارداشت : در رای صادره از سوی کمیته محترم انضباطی تناسب در مجازات افراد با توجه به نوع تخلف صورت گرفته  توسط آنها مشاهده نمی‌شود.

احمدی ادامه داد: علی رغم اعلام شکایت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به عنوان نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی توسط باشگاه پرسپولیس و عوامل آن به جهت مصاحبه های انجام شده، انتشار بیانیه و پست های منتشره در شبکه های اجتماعی و ... توسط باشگاه پرسپولیس و عوامل آن، متاسفانه در رای صادره  تصمیمی در این خصوص  اتخاذ نگردیده.

وی با اشاره به تصاویر منتشر شده از حواشی دیدار سپاهان و پرسپولیس گفت : رای صادره از سوی کمیته محترم انضباطی راجع به شکایت باشگاه سپاهان از  تخلفات برخی بازیکنان مانند محسن فرجی که ماساژور سپاهان را با ضربه مشت هدف قرارداد و وحید امیری مسکوت مانده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.