پرسپولیس با دو غایب در خط دفاع میانی باید به مصاف ذوب آهن برود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار معوقه از هفته بیست و یکم لیگ برتر امروز باید به مصاف ذوب آهن برود.

سرخپوشان در حالی پا به این مسابقه می‌گذارند که طی حکمی از سوی کمیته انضباطی، فرشاد فرجی و سیدجلال حسینی را به دلیل محرومیت از سوی کمیته انضباطی در اختیار ندارند و از همین رو دست یحیی گل‌محمدی در چینش خط دفاع بسته است و باید از بازیکن غیر تخصصی در پست دفاع میانی استفاده کند.

در دروازه سرخپوشان مثل همیشه شاهد حضور حامد لک هستیم و در طرفین خط دفاع سیامک نعمتی در سمت راست و سعید آقایی در سمت چپ بازی می‌کند و احتمالا در بازی امروز به ترکیب اصلی باز گشته و جانشین وحید امیری خواهد شد.

کنعانی زادگان عضو ثابت دفاع میانی سرخپوشان است و در کنار او در غیاب فرجی و حسینی، احتمالاً یحیی از کمال کامیابی‌نیا استفاده خواهد کرد.

با انتقال کمال به خط دفاع،‌ تکلیف دو هافبک دفاعی سرخپوشان هم در این بازی مشخص شد و میلاد سرلک در کنار احمد نوراللهی بازی می‌کنند.

در سمت راست مثل همیشه احسان پهلوان بازی خواهد کرد و در سمت چپ شاهد حضور مهدی ترابی هستیم و زوج خط حمله هم عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو هستند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب آهن:

حامد لک، سیامک نعمتی، حسین کنعانی زادگان، کمال کامیابی‌نیا، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، احسان پهلوان، شهریار مغانلو، عیسی آل کثیر

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.