دو بازیکن خارجی استقلال با وجود مشکلاتی که با باشگاه دارند،‌خواهان بازگشت به ایران شده‌اند.

شیخ دیاباته و هرویه میلیچ دو بازیکن خارجی استقلال بعد از دیدار با نفت ابادان از ایران خارج شدند و برای استراحت چند روزه به کشورهایشان سفر کردند. این دو بازیکن البته نسبت به پرداخت نشدن مطالبات خود دلخور هستند و با مسئولان باشگاه هم در این باره صحبت کردند. حتی هرویه میلیچ پارافراتر گذاشته و به باشگاه درخواست داده تا مطالباتش را به طور کامل طی 15 روز پرداخت کند.

در این باره گفته می‌شد ممکن است دیاباته و میلیچ تا زمان عدم وصول مطالبات شان به ایران برنگردند اما حالا ظاهرا ماجرا طور دیگری است. این دو ستاره خارجی با وجود ناراحتی از مسئولان باشگاه اما می‌خواهند به قراردادشان پایبند باشند و به همین خاطر درخواست دادند تا باشگاه برای آنها بلیت برگشت به ایران تهیه کند.

مدیران باشگاه استقلال هم برای تهیه بلیت اقدام کردند اما مساله دیگری که مانع از حضور این دو بازیکن شده، پایان مدت ویزای کار آنها است. از این رو مسئولان استقلال باید ابتدا ویزای کار میلیچ و دیاباته را تمدید کنند و سپس برای حضور این دو بازیکن بلیت بخرند.

در چنین شرایطی فعلا امکان حضور دیاباته و میلیچ در تهران نیست و باید منتظر ماند و دید بعد از تمدید ویزای کار این دو بازیکن چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

از سوی دیگر باید دید مدیران استقلال چگونه قصد دارند دو ستاره خارجی شان را از نظر مالی راضی کنند تا آنها کار را به مراجع قضایی نرسانند.

 

انتهای پیام/