6 حضور سرمربی کروات توأمان با حضور او؛

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر فرصت بازی در ترکیب تیم ملی را پیدا کرد تا رکورد جالب‌توجه خود را حفظ کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در شرایطی که پیش‌بینی می‌شد با توجه به در پیش بودن جدال ایران و عراق، دراگان اسکوچیچ به بازیکنانی که در دو بازی گذشته میدان داده، امروز استراحت بدهد اما اسکوچیچ تصمیم گرفت تا ترکیبی با تلفیق از بازیکنان ذخیره و هم‌چنین برخی از ملی‌پوشانی که در بازی‌های گذشته بودند، تیم ملی را به میدان مسابقه با کامبوج بفرستد.

یکی از بازیکنان که جایگاهش در ترکیب تیم ملی تغییر نکرده، احمد نوراللهی است؛ نوراللهی که دو بازی گذشته هم در ترکیب اولیه تیم ملی جای داشت، این‌بار و برای مصاف با کامبوج هم از سوی اسکوچیچ در قلب اسکواد تیم ملی جای گرفته و در کنار سعید عزت‌اللهی مسئولیت استحکام کمربند میانی زمین تیم ملی را برعهده دارد.

جالب آن‌که در هر 5 تجربه سرمربیگری پیشین اسکوچیچ در تیم ملی ایران، احمد نوراللهی به میدان رفته و امروز برای ششمین‌بار توانسته نظر این سرمربی کروات را برای حضور در ترکیب تیم ملی جلب کند تا هم‌چنان تنها بازیکنی از این حیث باشد که در تمامی بازی‌های تیم ملی تحت هدایت دراگان اسکوچیچ حضور داشته است.

باید دید او در سیزدهمین تجربه پوشیدن پیراهن ملی چه عملکردی را امشب در جمع بازیکنان ملی‌پوش در مصاف با کامبوج خواهد داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.