سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:مجیدی آنقدر مشکلات دارد که به لیست تیم برای فصل ‌آینده فکر نمی‌کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نصرالله عبداللهی که امروز به محل باشگاه استقلال رفته بود، در خصوص دیدارش با مدیران استقلال اظهار داشت: امروز به اینجا آمدم چون کار اداری داشتم. کار به خصوصی نداشتم ولی قرار است جلسه هیأت مدیره برگزار شود اما این جلسه در محل باشگاه نخواهد بود. امیدوارم اتفاقات خوبی در جلسه امروز رخ بدهد.

وی با اشاره به شرایط تیم استقلال گفت: بازیکنان تمرینات خودشان را انجام می‌دهند و در حال کار و تمرین هستند در تیم شرایط بد نیست.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه وضعیت حضور مربی ایتالیایی در استقلال چه شد،‌عنوان کرد:مسؤولان در حال مذاکره هستند و با هیأت مدیره هم صحبت شده و ان‌شاءالله او به ایران می‌آید.

عبداللهی در خصوص اینکه فرهاد مجیدی مدعی شده بود سرپرست تیم از جیبش برای تیم هزینه کرده است، گفت: به هر حال این مسائل پیش می‌آید. باشگاه بعضی مواقع تنخواه می‌دهد و البته مواقعی هم به وجود می‌آید که این پرداختی‌ها دیر و زود می‌شود. این مسائل عجیب و غریب نیست ولی ان‌شاءالله با مشکل حق امضاء همه چیز حل خواهد شد.

وی در خصوص اختلافاتی که بین مددی و هیأت مدیره باشگاه استقلال به وجود آمده اما مدیران این باشگاه منکر این اختلاف هستند گفت: این مشکل وجود دارد ولی امیدوارم حل شود. اینکه مشکل چگونه حل می‌شود را نمی‌دانم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگاری که مدعی شد با تغییر دولت اعضای هیأت مدیرهتصور می‌کنند رفتن آنها از استقلال قطعی است و همین موضوع باعث می‌شود تا اختلافاتی بین آنها و مدیرعامل وجود داشته باشد، گفت: این سوال را باید از دوستان بپرسید نه من، من نمی‌توانم حدس بزنم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

عبداللهی در خصوص اینکه آیا فرهاد مجیدی لیستی برای ارائه به باشگاه برای فصل آینده آماده کرده است یا خیر، عنوان کرد: مجیدی آنقدر مشکلات دارد که به این مسائل نرسیده است او فعلاً می‌خواهد برای خودش کمک مربی بیاورد اما نمی‌تواند و مشکل دارد. مجیدی از درون تیم و زمین تمرین مشکل دارد پول خیلی از بازیکنان باقی مانده و همه چیز باید حل شود. اگر این مسائل و مشکلات حل شد مربی با خیال راحت می‌تواند بگوید چه نفراتی را می‌خواهد.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید هواداران این اتفاقات را از چشم فرهاد مجیدی می‌بینند،‌گفت: آنها از چشم مجیدی چیزی را نمی‌بینند، او کاری نکرده است و تیمش را تمرین می‌دهد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که وضعیت تمدیدی‌های استقلال چه شد، گفت: همه این مسائل باید با هم انجام شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.