هنوز تصمیم قطعی برای میزبان فینال جام حذفی اتخاذ نشده و مشخص نیست این مسابقه کجا برگزار خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

جام حذفی فوتبال ایران روز گذشته قرعه کشی شد و هشت تیم پرسپولیس - استقلال، ملوان - خیبر خرم‌آباد، فولاد - سپاهان و گل گهر سیرجان - آلومینیوم اراک به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

سه سال مسابقه فینال جام حذفی در خرمشهر برگزار شد اما اتفاقات ناخوشایند در روز بازی باعث شد تا میزبانی از این شهر گرفته شود. دیدار فینال فصل گذشته جام حذفی در مشهد بین دو تیم استقلال و تراکتور برگزار شد که تبریزی‌ها موفق به پیروزی ۳_۲ مقابل آبی‌پوشان شدند و جام حذفی را برگزار کردند. پیش از این عنوان می‌شد که ورزشگاه محل فینال مسابقات در استان کرمان باشد اما هنوز این مسئله قطعی نشده است.

امیرحسین روشنک مسئول برگزاری جام حذفی فوتبال ایران، در خصوص ورزشگاه میزبان مشابه فینال در جام حذفی نیز گفت: هم به لحاظ ورزشگاه و هم به این جهت که طبق آیین نامه باید میزبان فینال جام حذفی یک ورزشگاه بی طرف باشد باید منتظر بمانیم تا وضعیت گل گهر مشخص شود زیرا ورزشگاه کرمان برای گل گهر سیرجان بی طرف محسوب نخواهد شد، اگر این تیم به فینال بیاید نمی‌توانیم مسابقه را در این ورزشگاه برگزار کنیم، به همین دلیل باید مقداری منتظر بمانیم تا وضعیت ورزشگاه کرمان و همچنین شرایط تیم‌هایی که در نیمه نهایی حضور دارند مشخص شود و سپس تصمیم نهایی را اتخاذ کنیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.