مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: از قرعه جام حذفی راضی هستیم و برای رسیدن به فینال تلاش می‌کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حمیدرضا امیدوار در گفت‌وگویی، در مورد اردوی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در تهران اظهار داشت: اردوی خوبی بود و تمرینات ایده آلی را پشت سر گذاشتیم. شرایط تمرینات بسیار مساعد بود و بازی تدارکاتی خوبی مقابل فولاد انجام دادیم. آنچه مربیان در نظر داشتند انجام شد و طبق برنامه‌ریزی که از قبل داشتیم پیش رفتیم و راضی هستیم.

وی با اشاره به این که وقفه بوجود آمده در مسابقات در عملکرد تمام تیم‌ها تاثیرگذار است تصریح کرد: تعطیلات فقط به تیم‌هایی که نتیجه می‌گیرند صدمه نمی‌زند بلکه تیم‌هایی که نتیجه نمی‌گیرند هم از برنامه‌هایشان دور می‌شوند. این قبیل تعطیلات در کوران مسابقات کار کادر فنی را سخت می‌کند. با این حال سعی کردیم از فرصت استفاده کنیم. با برنامه‌ریزی که کادر فنی انجام داد سعی شد از این وقفه به بهترین شکل ممکن استفاده کرده و تلاش کردیم بازیکنان را در بهترین شرایط نگه داریم.

مدیر تیم فوتبال آلومینیوم به اشاره به قرعه این تیم در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی مقابل گل‌گهر گفت: در مجموع با توجه به حضور ۸ تیم خوب در این مرحله از مسابقات، تمام بازی‌ها سخت است. برخی از این تیم‌ها مدعی هستند و تجربه خوبی در جام حذفی دارند. با این حال از شرایط و قرعه راضی هستیم. ما به ادامه مسابقات امیدواریم و برای رسیدن به فینال تلاش می‌کنیم. کادر فنی تیم ما برای هر قرعه‌ای آمادگی داشت و تلاش خود را می‌کنیم برای رسیدن به فینال از این بازی هم سربلند بیرون بیاییم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.