نیمه نخست دیدار تیم‌های مس رفسنجان و پرسپولیس با نتیجه تساوی به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و پرسپولیس در چارچوب دیداری از هفته بیست‌و‌چهارم لیگ برتر از ساعت 19:15 امروز (جمعه) در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان به مصاف یکدیگر رفتند که نیمه نخست این مسابقه با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

ترکیب مس رفسنجان: نوشی‌صوفیانی، حامد نورمحمدی، مسیح زاهدی، عقیل کعبی، حسن جعفری، میثم نقی‌زاده، مهرداد رضایی، علیرضا نقی‌زاده، مهرداد آوخ، فراز امامعلی و محمدرضا سلیمانی.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی ترابی، امید عالیشاه، عیسی آل‌کثیر و شهریار مغانلو.

داور: جواد رحیم زاده

دقیقه یک: حمله تند و تیز بازیکنان پرسپولیس و پاس در عرض مغانلو به آل‌کثیر اولین موقعیت شاگردان گل‌محمدی در این مسابقه را رقم زد که ضربه آل‌کثیر از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 22: ضد حمله بازیکنان مس، سلیمانی را در موقعیت تک به تک با حامد لک قرار داد که ضربه مهاجم مسی‌ها به بدن دروازه‌بان پرسپولیس برخورد کرد و دور شد.

دقیقه 23: فرار آل‌کثیر و پاس در عرض این بازیکن به تیر اول را مهدی ترابی از دست داد و ضربه این بازیکن به کنار دروازه رفت.

دقیقه 35: مغانلو در حالی که در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان مس قرار داشت با خطای حامد نورمحمدی متوقف شد. در این صحنه داور ابتدای تمارض بازیکن پرسپولیس را اعلام کرد و به مغانلو کارت زرد داد اما پس از صحبت با کمک‌هایش تصمیم خود را تغییر داد و پشت محوطه به سود پرسپولیس ضربه آزاد اعلام کرد. این موضوع دقایقی در بازی وقفه ایجاد کرد.

دقیقه 38: حامد نورمحمدی به دلیل خطا روی مغانلو از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه 42: ضربه ایستگاهی مغانلو به بدن بازیکنان مس برخورد کرد و این توپ برگشت داده شد.

دقیقه 43: مجتبی سرآسیایی مربی مس به دلیل اعتراض از داور بازی کارت زرد گرفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.