به گرمای اهواز، به زیبایی اصفهان؛

از هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

این دیدار در شرایطی روزِ یکشنبه ششم تیر ماه از ساعت ۲۰:۴۵ در استادیوم فولاد آرنا برگزار می‌شود که با توجه به شرایط جدولی دو تیم، از حساسیت‌های بالایی برخوردار است.

از طرفی، شاگردان محرم نویدکیا در سپاهان اصفهان برای کسب قهرمانی و جدا نشدن از پرسپولیس در کورس قهرمانی لیگ‌ برتر، نیاز مبرم به سه امتیاز این دیدار خارج از خانه دارند و از طرف دیگر تیمِ میزبان، تیمِ فولاد خوزستان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، پای به این دیدار خانگی خواهند گذاشت.

در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر جام خلیج فارس، زردپوشان دیار زاینده رود، با کسبِ ۴۸ امتیاز از ۲۳ مسابقه در صدر جدول قرار گرفته است و شاگردان جواد نکونام هم با همین تعداد بازی و ۳۴ امتیاز، در رده ششم جدول قرار گرفته‌اند.

در دیدارهای رو در رو این دو تیم، در ۲۰ مسابقه قبلی، ۸ بار اصفهانی‌ها پیروز میدان و ۴ بار هم خوزستانی‌ها فاتح این جدال شدند، ۸ بازی هم با تساوی به پایان رسیده بود، دیدار رفت این دو تیم در لیگِ بیستم هم، با تساوی یک یک به پایان رسید، پاتوسی برای فولاد و محمدرضا حسینی هم برای سپاهانی‌ها در دیدار رفت، گلزنی کرده بودند.

بهرحال دیدار یکشنبه شبِ با این شرایط، دیداری مهیج خواهد بود، تیم مدعی سپاهان بدون شک برای برد به این دیدار خواهند آمد و فولادی‌ها هم به چیزی جز سه امتیاز این دیدار خانگی فکر نخواهند کرد.

در نهایت باید دید این دیدار چه پایانی خواهد داشت، آیا یارانِ احسان حاج صفی فاتح جدال صنعتی‌های لیگ خواهند بود یا لوسیانو پریرا و دیگر هم‌بازیانش در فولاد آرنا غول کشی خواهند کرد‌.

به قلم محمدرضا ولی‌زاده

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.