مربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: ما نسبت به پیکان کمتر استراحت کردیم و به نظرم این هم کم‌لطفی سازمان لیگ بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حنیف عمران‌زاده مربی تیم نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پیش از دیدار با پیکان اظهار داشت: هفته مبارزه با مواد مخدر را تبریک می‌گویم و امیدوارم این بلای خانه‌مان سوز از جامعه دور شود. بعد هم به جامعه خبری درگذشت دو خبرنگار را تسلیت می‌گویم.

وی افزود: پیکان تیم خیلی خوب و جوانی است و سرمربی و کادر فنی خیلی خوب و بادانشی دارد. پیکانی‌ها بیشتر از ما استراحت کردند که این هم کم‌لطفی سازمان لیگ است. شاید می‌توانستند بازی ما را زودتر برگزار کنند تا ما هم زمان برای ریکاوری و تمرین داشته باشیم. ما بعد از بازی با فولاد کلاً یک جلسه توانستیم تمرین کنیم و آن یک جلسه را هم برای این بازی گذاشتیم. فردا امیدوارم یک بازی خوب انجام انجام دهیم، چون این بازی هم برای ما و هم پیکان مهم است. هر دو تیم می‌توانند با امتیاز گرفتن از این بازی حاشیه امنیت خوبی برای خودشان ایجاد کنند.

مربی نفت مسجد سلیمان درباره اینکه کادر فنی نفت مسجد سلیمان در زمان حضور در استقلال سابقه بازی با پیکان و تساوی با این تیم را دارد، گفت: آن بازی با این بازی فرق دارد. آن زمان کادر ما در استقلال حضور داشت و پیکان می‌خواست یک تساوی بگیرد، ولی این بازی فرق دارد و دو تیم منتظر سه امتیاز هستند. ما هم برنامه‌هایی داریم که فکری در نظر گرفته است و امیدواریم تمام بازیکنان هم تلاش‌شان را به کار بگیرند. هر چند ما اگر در بازی با فولاد پنالتی‌مان گل می‌شد می‌توانستیم بازی را به مساوی بکشیم. در آن بازی فوتبال روی بد فوتبال خودش را به ما نشان داد. امیدوارم بدشانسی بازی با فولاد گریبان‌گیر ما نشود و بتوانیم توپ‌های‌مان را گل کنیم. در کل بازی سختی است، چون هر دو تیم برای امتیاز گرفتن انگیزه دارند.

عمران‌زاده در مورد اینکه از زمان حضور فکری در نفت مسجدسلیمان شرایط این تیم بهتر شده است، تصریح کرد: از زمانی که فکری آمده هدف و برنامه‌ریزی داشته است و خدا را شکر تعطیلی لیگ هم به نفع ما شد. خدا را شکر تیمی که ما داریم جوان و یکدست است و مکملی از جوانان و با تجربه‌هاست. کل هدف ما این است که سهمیه مسجدسلیمان را در لیگ برتر نگه داریم. فکری به خاطر عِرقی که به مسجدسلیمان داشت، کل هدفش این است که سهمیه را نگه دارد و کادو بدهد به مردم مسجدسلیمان. ما هم در کنار فکری تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا به این هدف برسیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.